Taylor Swift i Zayn jak Anastasia i Christian Grey. Zobacz VIDEO!

2017-01-27 14:30

Taylor Swift i Zayn w teledysku do I Don’t Wanna Live Forever są jak Anastasia i Christian Grey. Już teraz zobacz najbardziej gorące sceny z klipu do Ciemniejszej Strony Greya.

Ciemniejsza Strona Greya ma już oficjalny klip! Teledysk do I Don’t Wanna Live Forever miał swoją premierę w piątek 27 stycznia. Trzeba przyznać, że wideo do piosenki Taylor Swift i Zayna Malika jest naprawdę hot. W klipie występuję namiętna i tajemnicza Taylor Swift, a obok niej elegancki i wściekły ZAYN. Oglądając klip widać, że Taylor i Zayn są idealnym odwzorowanie filmowej Anastasii Steel i Christiana Greya.  

Ciemniejsza Strona Greya - teledysk

Co jeszcze dzieje się w klipie I Don't Wanna Live Forever? Już teraz zobaczenie gorące sceny z klipu  I Don’t Wanna Live Forever z udziałem Taylor Swift i Zayna Malika. Najświeższych informacji o filmie szukajcie na Facebook 50 Twarzy Greya i na ESKA.pl! 

via GIPHY

via GIPHY

via GIPHY

via GIPHY

via GIPHY

Cały teledysk dostępny poniżej:

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze