Tata śpiewa dla dziecka w brzuchu mamy - zobaczcie klip z fotkami z 9 miesięcy! Wzruszające? [VIDEO]

2014-03-24 17:07

Przyszły tata śpiewa dla swojego synka jeszcze w brzuchu mamy - tak autor piosenki Something New czekał na narodziny dziecka. Klip ze zdjęciami z 9 miesięcy ciąży i rozśpiewanym ojcem to nowy hit YouTube. A na oglądających do samego końca czeka też mały Buzz. Zobaczcie wzruszające nagranie, które obejrzało kilka milionów osób!

Tata, który śpiewa dla dziecka w brzuchu mamy i klip ze zdjęciami z 9 miesięcy ciąży to nowy hit YouTube, który serwujemy Wam na ESKA.pl. Pamiętacie First Kiss? Tym razem jest jeszcze bardziej wzruszająco i mamy pewność, że to nie reklama.

Tom Fletcher z brytyjskiego zespołu McFly, czyli autor nagrania zatytułowanego From Bump to Buzz, robił zdjęcia swojej żonie każdego dnia ciąży. Czekając na narodziny synka rozśpiewany ojciec postanowił napisać też piosenkę zatytułowaną Something New. Wszystko poskładane w całość zaowocowało prawie 5 mln wyświetleń na YouTube i to zaledwie 4 dni po dodaniu filmiku.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Dziś autor kawałka Something New jest już dumnym ojcem małego Buzza. Bobas przyszedł na świat 13 marca 2014 roku. Tego, że jest gwiazdą YouTube na pewno jeszcze nie wie. My za to wiemy, że tak wcześnie nie zaczynał nawet Justin Bieber ;).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze