Takiego Imagine Dragons nie znacie. Nice to Meet You poprawi wam nastrój!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Takiego Imagine Dragons nie znacie. "Nice to Meet You" poprawi wam nastrój!

PREMIERA NA LATO

Takiego Imagine Dragons nie znacie. "Nice to Meet You" poprawi wam nastrój!

2024-05-28 13:37

Nagrodzony Grammy multiplatynowy zespół Imagine Dragons udostępnił „Nice to Meet You”, trzeci singiel promujący wyczekiwany album „LOOM”, który ukaże się 28 czerwca. Pulsujący funkowo-popowy utwór jest optymistyczną opowieścią o słabościach i pięknie, które pojawiają się na początkowych etapach związku.

Spis treści

  1. Imagine Dragons - płyta Loom
  2. Imagine Dragons - piosenka Nice To Meet You

Premierze piosenki towarzyszy publikacja teledysku wyreżyserowanego przez wieloletniego współpracownika grupy Matta Eastina. Teledysk rozgrywa się w nostalgicznej scenerii baru w stylu retro i przedstawia pełne magnetyzmu pierwsze spotkanie (czy aby na pewno?) wokalisty Dana Reynoldsa z nową miłością. Kilka tygodni temu zespół połączył siły z laureatem wielu latynoskich nagród Grammy i światową gwiazdą muzyki J Balvinem. Artyści przygotowali wspólnie nową wersję przebojowego singla „Eyes Closed” i nagrali towarzyszący jej teledysk.

Blanka Stajkow wraca z hitowym "If You Want Me". To będzie hit lata 2024?

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Imagine Dragons - płyta Loom

Za produkcję albumu „LOOM” odpowiada duet Mattman & Robin. Album będzie szczytowym osiągnięciem w dotychczasowej karierze formacji z Las Vegas. Muzycy znaleźli na nim równowagę między klasycznym brzmieniem, które wyniosło ich na szczyt oraz świeżością, która sprawiła, że Imagine Dragons ponownie czuli ogromną radość w studio nagraniowym. Na album trafi 9 nowych utworów, w tym singiel „Eyes Closed”.

„LOOM” wyznacza nowy początek. Towarzyszy mu ekscytacja związana z chwilami, które dopiero nadejdą. Premierze nowej płyty będzie towarzyszyła największa z dotychczasowych trasa koncertowa grupy po Ameryce Północnej. Imagine Dragons odwiedzą legendarne obiektyw w całym kraju. Tournée rozpocznie się 30 lipca koncertem w hali Freedom Mortgage Pavilion w Camden, a zakończy 22 października występem w słynnym amfiteatrze Hollywood Bowl w Los Angeles. Szczegółowa rozpiska trasy znajduje się na oficjalnej stronie grupy. 2024 to nie tylko Rok Smoka. To także rok Smoków.

Imagine Dragons - piosenka Nice To Meet You