Tak zaczynała Roksana Węgiel. To nagranie to perełka!

2019-12-02 16:40 MK
Roksana Węgiel
Autor: VIPHOTO/East News

Mając zaledwie trzynaście lat, Roksana Węgiel stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki w naszym kraju. Dziś, koncerty nastoletniej wokalistki przyciągają tysiące jej wiernych fanów. Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu, Roxie śpiewała zaledwie dla garstki swoich rówieśników. Do sieci trafiło wyjątkowe wideo, na którym widać, jak wiele zmieniło się w życiu tej młodej piosenkarki. Zobacz je już teraz na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - początki kariery 14-letniej artystki mogą być nie lada zaskoczeniem dla wielu internautów. Młoda gwiazda dała się poznać szerszemu gronu, kiedy to w 2018 roku wzięła udział w pierwszej edycji popularnego muzycznego show - The Voice Kids. Już podczas Przesłuchań w ciemno, Roxie udowodniła, że ma niezwykły talent. Jurorzy oraz telewidzowie zachwycili się utalentowaną 13-latką, co doprowadziło ostatecznie do tego, że wygrała ona program i podpisała kontrakt płytowy. Kolejne miesiące również obfitowały w wielkie sukcesy. Roksana Węgiel grała coraz więcej koncertów, nagrywała nowe utwory, aż w końcu została wytypowana na reprezentantkę naszego kraju w konkursie Eurowizja Junior 2018, który odbywał się w Mińsku. Jej hit Anyone I Want To Be tak bardzo przypadł do gustu Europejczykom i mieszkańcom Australii, że dzięki głosowaniu publiczności, Roxie jako pierwsza Polka w historii wygrała. Od tamtej pory, kariera wokalistki nabrała jeszcze większego rozpędu. Roksana nie tylko wydała płytę, z której pochodzą wielkie hity, ale również wyruszyła w trasę koncertową The X Tour, na którą bilety, nawet te za 999 złotych, wyprzedały się błyskawicznie. Na kanale jednego z fanów Roxie w serwisie YouTube pojawiło się wideo z czasów, gdy artystka chodziła do IV klasy szkoły podstawowej. Pozostali wielbiciele zgodnie orzekli, że ten archiwalny materiał to prawdziwa perełka!

Roksana Węgiel w dzieciństwie

Roksana Węgiel, podobnie jak wiele topowych piosenkarek, zaczynała swoją karierę od brania udziału w konkursach piosenek religijnych. Na wideo, które pojawiło się w sieci 29 listopada 2019 roku, możemy zobaczyć, jak kilkuletnia artystka zmaga się z utworem zatytułowanym Chrystus Pan, Boży Syn. Pod sceną nie było jeszcze wtedy tłumu wielbicieli, a zaledwie garstka rówieśników przyszłej gwiazdy. Zobacz poniżej wyjątkowy cover, którym zachwycili się internauci.

Najnowsze