gwiazdy

Tak mieszkają Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Ich 100-metrowy apartament robi wrażenie!

2024-06-19 16:18

Roksana Węgiel i Kevin Mglej przestali dawać pożywkę mediom i od jakiegoś czasu niewiele mówią o swoim życiu prywatnym. Zakochani zrobili jednak wyjątek i zaprosili do swojego mieszkania kamery "Dzień Dobry TVN". Ich gniazdko robi wrażenie! Jest nowocześnie, ale i przytulnie.

Nie jest tajemnicą, że Roksana Węgiel, mimo bardzo młodego wieku, jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd polskiego show-biznesu. Na majątek artystki składa się nie tylko sprzedaż jej muzyki, ale również liczne kampanie reklamowe, sprzedaż wejściówek na koncerty oraz wynagrodzenie wynikające z udziału w popularnych formatach telewizyjnych, takich jak "Taniec z gwiazdami". Na brak przychodów nie może narzekać też ukochany piosenkarki - 27-letni autor piosenek Kevin Mglej. Artysta ma na swoim koncie współprace z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej i jak można wywnioskować z wypowiedzi Roxie, działa też jako prawnik. Chociaż zakochani wycofali się z mediów i starają unikać tematów dotyczących ich życia prywatnego, zgodzili się wpuścić kamery "Dzień Dobry TVN" do niedawno wyremontowanego domu. Wnętrza robią wrażenie!

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała, co robi po nocach. Wokalistka skupia się teraz na jednym!

WYWIAD - Roxie Węgiel - OPOLE

Tak mieszka Roksana Węgiel

Fani, którzy obserwują Roksanę Węgiel na Instagramie, mogli domyślać się, w jaki sposób urządziła mieszkanie. Teraz wszystko stało się jasne. Wokalistka i Kevin Mglej zaprosili do siebie ekipę "Dzień Dobry TVN" z kamerami. Jak gwiazda wyznała w rozmowie z reporterem śniadaniówki, zamieszkiwany przez nią i jej ukochanego apartament ma ponad 100 metrów, a w urządzeniu go pomagała im doświadczona projektantka wnętrz. Artystka jakiś czas temu zdradziła nam jednak, że nie wiążę z Warszawą przyszłości. Miasto okazało się nie dla niej.

Mieszkanie w Warszawie jest na pewno bardzo praktyczne i mogę zaoszczędzić dużo czasu, bo jednak podróże z Jasła do Warszawy to jest 5 godzin, odległość ponad 400 km, więc pokonując tę trasę, nie byłam w stanie robić nic konstruktywnego. (...) Aczkolwiek męczy mnie Warszawa i pewnie niedługo zmienimy lokalizację. To jest super miejsce do pracy i nic poza tym - powiedziała nam w kwietniu.