gwiazdy

Tak kiedyś wyglądała Marta Manowska. Prowadząca "Sanatorium miłości" od zawsze zachwycała urodą!

2024-03-21 15:39

Marta Manowska jest uwielbiana przez polskich telewidzów. Dziennikarka już od lat z powodzeniem prowadzi wielkie telewizyjne hity "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior". Gwiazda zachwyca nie tylko swoim profesjonalizmem, radosnym usposobieniem, ale i wyglądem. Dziś przypominamy, jak wyglądała na początku zawrotnej kariery.

Jak kiedyś wyglądała Marta Manowska? Przekonasz się, przeglądając naszą galerię. Marta Manowska już od lat zachwyca polskich telewidzów. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna prowadzi flagowe formaty Telewizji Polskiej, a widzowie zachwycają się jej ciepłem, podejściem do innych oraz empatią. Właściwie każdy z formatów, którego jest gospodynią, to wielki hit antenowy, przyciągający przed telewizory publiczność liczoną w milionach! 39-latka ma w swoim CV prawdziwe perełki, które pozwalają jej na zaprezentowanie całego wachlarza swoich umiejętności dziennikarskich, a także tej ludzkiej, często rzadko pokazywanej w telewizji strony. Mowa o "Rolnik szuka żony", "The Voice Senior" czy "Sanatorium Miłości", którego 6. edycja budzi aktualnie wielkie emocje. Wielu fanów Marty Manowskiej zastanawia się, jak ta ceniona prezenterka wyglądała kiedyś. Trzeba przyznać, że od zawsze była piękną kobietą - zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Stare zdjęcia Marty Manowskiej znajdziecie w naszej galerii!

"Sanatorium Miłości 6". Andrzej z Milanówka zdobył się na szczere wyznanie. Wzruszeni kuracjusze nie ukrywali łez

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem

Tak zmieniała się Marta Manowska

Marta Manowska już od lat działa w mediach. Przez długi czas pracowała jednak "na zapleczu". Przełomem w jej życiu zawodowym okazał się 2014 rok, gdy otrzymała możliwość prowadzenia programu "Rolnik szuka żony", dziś wielkiego hitu TVP. W 2019 stała się natomiast gospodynią innego flagowego formatu "Sanatorium miłości". Zobaczcie, jak Marta Manowska wyglądała na początku kariery. Galeria znajduje się na górze strony.