Tak dzisiaj wyglądają dzieci Jacksona! Na czerwonym dywanie świeciły pełnym blaskiem

2022-06-14 13:50
Paris i Prince Jackson
Autor: AFP/EAST NEWS

W czerwcu 2022 roku minie 13 lat od chwili, gdy świat obiegła szokująca informacja, że Michael Jackson nie żyje. Król popu osierocił troje dzieci: dwóch synów i córkę. Na kilka dni przed kolejną rocznicą śmierci artysty starsze pociechy artysty pojawiły się na gali Tony Awards, by upamiętnić jego dokonania.

Dzieci Michaela Jacksona pojawiły się na gali Tony Awards w Nowym Jorku, by upamiętnić jego osobę. Chociaż trudno w to uwierzyć, to 26 czerwca minie dokładnie 13 lat od momentu, gdy dowiedzieliśmy się o śmierci króla popu. Niekwestionowany gwiazdor muzyki pop na stałe zapisał się na kartach historii popkultury za sprawą swoich utworów, teledysków, a także koncertów. Warto wspomnieć, że na krótko przed śmiercią wokalista rozpoczął przygotowania do pierwszego od wielu lat tournee. Trasa This Is It miała składać się z 50 występów w londyńskiej 02 Arenie, a bilety rozeszły się w mgnieniu oka. Spuścizna, jaką pozostawił po sobie Jackson, wciąż inspiruje twórców na całym świecie. Na początku 2022 roku swoją premierę miała sztuka oparta na hitach króla popu zatytułowana MJ. Spektakl został doceniony podczas gali Tony Awards, na którą zawitali też syn i córka Michaela - Prince i Paris Jackson. Owoce związku piosenkarza z Debbie Rowe lśniły na czerwonym dywanie.

Michael Jackson ŻYJE i ma się dobrze?! Internauci w szoku, gdy TO zobaczyli!

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

Dzieci Michaela Jacksona 2022

Urodzony w 1997 roku Prince i o rok młodsza od niego Paris są owocem miłości króla popu i jego drugiej żony Debbie Rowe. Małżeństwo wokalisty z asystentką w gabinecie dermatologicznym Arnolda Kleina trwało od 1996 do 1999 roku. Po rozwodzie pełnię praw nad dziećmi przejął artysta. Autor hitu Billie Jean bardzo mocno dbał o prywatność swoich pociech, każąc im nosić maski na twarzach. Cały świat zobaczył Prince'a, Paris i Blanketa (najmłodszego syna) podczas transmitowanej na całym świecie uroczystości pogrzebowej. Sprawdźcie, jak dziś wyglądają najstarsze dzieci Michaela Jacksona.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze