METAMORFOZA

Tak dziś wygląda Alutka z "Rodziny Zastępczej"! Poznalibyście?

2024-06-26 13:10

Brawurowa gra Joanny Trzepiecińskiej sprawiła, że serial nabrał jeszcze więcej barw. Melancholijna żona milionera, która niewiele wiedziała na temat normalnego życia potrafiła rozbawić do łez. Jej znakiem rozpoznawczym, oprócz kontrowersyjnego charakteru i złotych myśli były włosy do ramion i prosta grzywka. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda aktorka wcielająca się w kultową postać? Na najnowszych zdjęciach ciężko ją rozpoznać!

Alutka z Rodziny zastępczej przez lata rozbawiała widzów swoimi refleksjami na temat życia, argumentami podczas kłótni z Jędrulą i poetyckim, pełnym melancholii podejściem do codzienności. Hipochondryczka, mająca napady migreny i depresyjne chwile potrafiła sprawić, że nawet jej niezwykle tolerancyjny mąż nie potrafił opanować swoich emocji. Fani serialu pokochali fakt, że dla Alicji Kossoń niemal wszystko było fascynujące i niesamowicie ciekawe.

Rodzina zastępcza - Alutka

Alutka, czyli tak naprawdę Joanna Trzepiecińska, grała w serialu przez dziewięć lat. Po zakończeniu zdjęć zdecydowała się jednak ograniczyć swoje występy w serialach i filmach. Choć zdecydowała się na kilka wyjątków. Mowa m.in. o takich produkcjach jak: "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe" czy "Strażacy". Z kolei w 2021 roku pochwaliła się swoimi wokalnymi umiejętnościami w serialu "Osiecka", gdzie wykonała utwór "Jeszcze nie jestem gotowa". Obecnie 58-latka skupia się jednak na pracy w teatrze. Jest też aktorką dubbingową i piosenkarką. Od lat jest związana z Teatrem Polskim w Warszawie, gdzie można ją oglądać w szeregu spektakli.