WYJĄTKOWE ZDJĘCIA

Tadeusz Sznuk kiedyś i dziś. Prowadzący 1 z 10 w młodości miał powodzenie u kobiet!

2024-06-25 13:16

Kiedyś Tadeusz Sznuk miał powodzenie u kobiet! Do takiego wniosku można dojść patrzc na jego zdjęcie z odległej przeszłości. Można jednocześnie stwierdzić, że prowadzący teleturniej Jeden z Dziesięciu od najmłodszych lat ma taką samą fryzurę. Jak wyglądał młody Tadeusz Sznuk? Od najmłodszych lat uwielbiał kontakt z ludźmi i pracę w radiu. Przekonajcie się o tym sami przeglądając zdjęcia w naszej galerii!

Spis treści

  1. Tadeusz Sznuk kiedyś i dziś - metamorfoza

Tadeusz Sznuk kiedyś i dziś - metamorfoza prowadzącego teleturnieju 1 z 10 jest ogromna. Aczkolwiek zmienił się wyłącznie na twarzy, bo długość włosów i sposób ich zaczesywania jest dokładnie taki sam. Nikomu nie trzeba przypominać, kim jest Tadeusz Sznuk. Od 1994 roku prowadzi popularny program sprawdzając wiedzę Polaków. Przy okazji warto wspomnieć, że dzięki swojej rozległej, ogólnej wiedzy, on sam wymyśla pytania, które następnie zadaje uczestnikom! Medialna historia Tadeusza Sznuka jest jednak znacznie dłuższa, niż samo prowadzenie programu w Telewizji Polskiej. Dziennikarz w latach 1959-1964 pracował jako lektor oraz reporter Rozgłośni Harcerskiej, czyli najstarszej obecnie polskiej stacji radiowej. W późniejszych latach kontynuował swoją radiową przygodę, a w latach 70. i 80. dodatkowo pojawiał się w ekranach telewizorów.

Halina Frąckowiak - wiek, mąż, dzieci, utwory, wzrost, wypadek, młodość, ciekawostki

Europa da się lubić: Tak po latach wyglądają gwiazdy programu! Jak zmienili się Steffen Moeller, Kevin Aiston i Elisabeth Duda?

Quiz z teleturnieju 1 z 10. Zdobycie 8/10 punktów graniczy z cudem!

Pytanie 1 z 10
Na początek pytanie geograficzne. Które kraje wskazaliśmy na mapie?
Kontur kraju

Tadeusz Sznuk kiedyś i dziś - metamorfoza

Tadeusz Sznuk urodził się 16 lipca 1943, co oznacza, że w 2024 roku będzie obchodzić 81. urodziny. Oprócz miłości do widzów, słuchaczy i pasji do dziennikarstwa uwielbia lotnictwo. Nie bez powodu został pilotem samolotów i śmigłowców. Ma też mnóstwo oznaczeń oraz wyróżnień. Te najcenniejsze to chociażby: Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski oraz Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Od 2014 roku jest honorowym obywatelem Giżycka.

Tadeusz Sznuk od lat prowadzi "1 z 10". Jakie sam ma wykształcenie? Tego NIKT się nie spodziewał!