Taconafide: dosłowna parodia Tamagotchi. Raperzy 'tłumaczą', co dzieje się w klipie! [VIDEO 18+]

2018-05-21 15:03
Taconafide: dosłowna parodia Tamagotchi. Raperzy 'tłumaczą', co dzieje się w klipie! [VIDEO 18+]
Autor: screen youtube.com/user/fszczesniak screen youtube.com

Taconafide: dosłowna parodia Tamagotchi rozbawi nie tylko fanów Taco i Quebo. Musicie zobaczyć ten filmik!

Taconafide: takiej parodii Tamagotchi jeszcze nie było! Kultowy utwór Taco i Quebo doczekał się już mnóstwa przeróbek, jednak ta powinna rozbawić nie tylko zagorzałych fanów Taconafide. Zastanawialiście się, jak wyglądałby tekst Tamagotchi, gdyby słowa dosłownie opisywały to, co dzieje się w teledysku? Macie idealną okazję, żeby to sprawdzić - efekt jest naprawdę przekomiczny!

Taconafide: dosłowna parodia Tamagotchi

Duet Taco Hemingway i Quebonafide okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Raperzy osiągnęli niesamowity sukces, ich wspólna płyta Soma 0,5 mg to jeden z najbardziej oczekiwanych albumów tego roku, bilety na koncerty wyprzedają się błyskawicznie, a odtworzenia utworów na YouTubie można liczyć w dziesiątkach milionów.

Tamagotchi w różnych stylach! Jak brzmi Taconafide w wersji disco-polo i reggae?

Autor: brak danych

  Taconafide stali się muzyczną inspiracją dla wielu internetowych twórców. Nic dziwnego, w końcu Tamagotchi to jeden z najpopularniejszych hip-hopowych utworów w 2018 roku. Ciekawe, czy utwór odniósłby równie duży sukces, gdyby wykon

Co za tym idzie - im większy sukces i większa popularność, tym większej liczby parodii i przeróbek może się spodziewać. Pierwszy singiel promujący Somę 0,5 mg, Tamagotchi, doczekał się już między innymi parodii, w której możemy zobaczyć, jak wyglądałyby teksty raperów w prawdziwym życiu, czy przeróbki w różnych stylach muzycznych, w tym disco polo. Parodię Tamagotchi postanowił zrobić także Maciek Dąbrowski z kanału Z Dvpy. Filmik nosi tytuł 'Dosłowna parodia' i pokazuje, jak brzmiałyby słowa raperów, gdyby opisywały dosłownie to, co dzieje się w teledysku. Naprawdę warto obejrzeć w całości!

VIDEO 18+

Przypominamy przy okazji oryginalną wersję Tamagotchi:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze