Taco Hemingway

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER (East News)

Taco Hemingway i wiele innych. Koncerty na scenie S1 - kiedy, gdzie, kto wystąpi, bilety

2021-04-14 10:54

Taco Hemingway to tylko jedna z kilku gwiazd. które pojawią się na scenie w jednym z polskich miast. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy tęsknimy za wydarzeniami muzycznymi. Niektóre wrócą już w tym roku. Dobrą okazją na dobrą zabawę będzie właśnie koncerty na scenie S1. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty?

Taco Hemingway to największa gwiazda tegorocznych koncertów na scenie S1 w Gdańsku, który odbędzie się w nadchodzące wakacje. Na ten cykl czeka wiele osób. Wreszcie, po roku przerwy, gwiazdy polskiej sceny muzycznej wrócą na koncerty. Brak wydarzeń muzycznych w 2020 roku sprawił, że tym razem zainteresowanie wszelkimi festiwalami jest dużo większe. Każdy chce poczuć znowu te emocje, a więc trzeba spieszyć się z zakupem biletów. Nie inaczej będzie z pewnością w przypadku tego wydarzenia. Kiedy i gdzie się odbędzie? Koncerty rozpoczną się 6 czerwca. Tego dnia zagra właśnie Taco Hemingway. 10 czerwca na scenie S1 pojawi się Krzysztof Zalewski. Z kolei 30 lipca wystąpią Guzior, Żabson, Reto, Słoń i Kabe. Bilety są już dostępne na stronie organizatorów. Scena S1 miała być jednym z punktów tegorocznego Mystic Festival, jednak wydarzenie zostało odwołane.

Taco Hemingway - płyta Jarmark

Mystery Festival 2021 - gwiazdy, dlaczego odwołano

Mystery Festival to jedno z wielu wydarzeń, które musiało zostać odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Organizatorzy zapowiadali występy takich gwiazd jak Judas Priest, Mercyful Fate, czy Gojira. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że wystąpią oni na scenie S1, podobnie jak Taco Hemingway czy Krzysztof Zalewski. Nie ma jednak oficjalnych informacji na ten temat.

Taco Hemingway - wzrost, wykształcenie, dziewczyna, Instagram

Taco Hemingway ma około 180 centymetrów wzrostu. Dokładne dane nie są znane. Raper jest absolwentem kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jego dziewczyna to Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Nazwa jego profilu na Instagramie to @tacohemingway.