Taco Hemingway przekracza kolejne granice. Fani zrobili mu duży prezent

2020-07-30 8:39 Patrycja Obarowska
Taco Hemingway
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Taco Hemingway stawia wysoko poprzeczkę, a jego muzyczna kariera nabiera zawrotnego tempa! Fani chłopaka w urodzinowym geście przygotowali mu duży prezent, który z pewnością zwiastuje uśmiech na jego twarzy! Jesteście ciekawi, jaki prezent raper dostał od swoich fanów? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Taco Hemingway przekracza kolejne granice! Raper nie zwalnia tempa i cały czas zaskakuje fanów, a także konkurencję z branży muzycznej. 29 lipca 2020 do sieci wleciał najnowszy kawałek rapera, który powstał z okazji jego 30-tych urodzin. Udostępniony przez Taco singiel jest pierwszym kawałkiem z nadchodzącego albumu Europa! Fani Taco Hemingwaya również nie zapomnieli o jego urodzinach i z tej okazji przygotowali mu ogromny prezent! O czym dokładnie mowa? Okazuje się, że opublikowany przez rapera singiel, który nosi tytuł Michael Essien Birthday Party cieszy się już milionem wyświetleń! Czy nie jest to piękny gest ze strony fanów? Podobno nie ma nic lepszego, niż wynik pokazujący, jak dobrze wykonujemy naszą pracę. Milion odsłon pod luźnym, urodzinowym kawałkiem z pewnością wywołuje uśmiech na twarzy rapera i jest motorem napędowym do dalszego rozwijania muzycznej kariery. Nowa piosenka, to nie koniec niespodzianek. Taco Hemingway już 28 lipca 2020 zapowiedział, że na przełomie sierpnia i września ukażą się od niego dwa nowe albumy, Jarmark oraz Europa. Planujecie zakupić nowe krążki artysty? 

Taco Hemingway ma milion! 

Taco Hemingway z urodzinową piosenką! 29 lipca 2020 raper wypuścił swój najnowszy kawałek, który jest pierwszym singlem jego nadchodzącej albumu Europa. Utwór Michael Essien Birthday Party 22 godziny po publikacji zgarnął milion wyświetleń i prawie 6 tysięcy komentarzy od fanów!

Taco Hemingway
Autor: Screen z YT: Taco Hemingway - Michael Essien Birthday Party (prod. Keeko & Zeppy Zep) / Taco Hemingway
Najnowsze