Taco Hemingway - gdzie słuchać płyty Flagey ONLINE?

2018-07-20 10:07
Taco Hemingway - gdzie słuchać płyty Flagey ONLINE?
Autor: okładka EP-ki Flagey

Flagey to nowa EP-ka Taco Hemingway'a! Gdzie znajdziecie album w internecie?

Flagey online za darmo - gdzie posłuchać nowej płyty Taco Hemingway'a? Jeden z czołowych raperów na polskim rynku muzycznym po premierze pełnego wydawnictwa zatytułowanego Cafe Belga, zrobił swoim fanom kolejny muzyczny prezent. W piątek, 20 lipca 2018 wypuścił do sieci mini-album, na którym znalazło się pięć zupełnie nowych kawałków.

Flagey online - gdzie płyta

Nowa EP-ka Taco Hemingwaya pojawiła się po północy. Początkowo krążek dostępny był wyłącznie w internetowych sklepach muzycznych m.in. Spotify i Tidal. Wówczas fani zastanawiali się, czy Taco udostępni swoje piosenki za darmo - przyzwyczaił do tego przy okazji poprzednich wydawnictw. Sama nazwa EP-ki nawiązuje do Placu Flagey, położonym w Ixelles, gminie miejskiej w Belgii.

Flagey online za darmo pojawiło się ok. 9:30 na kanale YouTube artysty. Łącznie pięć piosenek wyprodukowanych kolejno przez:

  1. Bakayoko (prod. Rumak)
  2. Pokedex feat. Otsochodzi (prod. Borucci)
  3. Anja (prod. Zeppy Zep)
  4. Czarna kawa czeka (prod. Borucci)
  5. Italodisco (prod. Rumak)

https://www.youtube.com/user/fszczesniak

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze