Szybki kurs tańca salsy i silniki samochodów, które są przeogromne! 29. odcinek ESKA XD już jest!

i

Autor: RADIO ESKA Szybki kurs tańca salsy i silniki samochodów, które są przeogromne! 29. odcinek ESKA XD już jest!

Szybki kurs tańca salsy i silniki samochodów, które są przeogromne! 29. odcinek ESKA XD już jest!

2021-08-13 10:01

ESKA XD odcinek 29. to dawka informacji, które sprawią, że z pozytywną energią rozpoczniecie weekend ze znajomymi. Wasz ulubiony program już jest dostępny na ESKA.pl. W 29. odcinku dowiecie się między innymi jak szybko nauczyć się salsy, a także które silniki samochodowe są przeogromne.

ESKA XD odcinek 29. W czasach kiedy benzyna była tania jak barszcz, na ulicach amerykańskich miast królowały krążowniki szos. Prawdziwe potwory z ogromnymi silnikami. Obok takich marek jak: Bentley, Cadillac, Chevrolet, Dodge pojawiła się jeszcze jedna, nie wszystkim dziś znana. Kolejna edycja programu Taniec z Gwiazdami przed nami. Jak gwiazdy to robią, że w kilka tygodni uczą się tańca, niemal od zera? Okazuje się, że wystarczy kilka kroków, żeby stać się królem/ królową salsy. Po latach, czasami trudno ich rozpoznać. Dziś przyjrzeliśmy się serialowym bohaterom Elif i Kozacka miłość. Tu nie tylko fabuła zaskakuje. Jeżeli przyjrzeć się archiwalnym zdjęciom bohaterów, aż trudno uwierzyć, że kiedyś tak wyglądali.

ESKA XD - wszystkie odcinki w jednym miejscu! Czym żyliśmy do tej pory?

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE