Beyonce

i

Autor: Backgrid/East News

GWIAZDY

Szokujące wieści od Beyonce. Tego fani się nie spodziewali!

2023-10-02 14:49

To już pewne! Beyonce niczym Taylor Swift zabiera się za podbój sal kinowych, zapowiadając film dokumentalny poświęcony trasie koncertowej "Renaissance World Tour", w ramach której odwiedziła również Polskę. Do sieci trafiła właśnie zapowiedź produkcji ukazującej zakulisowe spojrzenie na życie jednej z największych ikon współczesnej popkultury.

W mediach społecznościowych spekulowano o tym od kilku dni, jednak wszystko stało się jasne, gdy sama artystka ogłosiła premierę "Renaissance: A Film by Beyoncé" na swoich profilach na Instagramie i YouTubie. Beyonce oficjalnie rzuca wyzwanie Taylor Swift, której "The Eras Tour" doczeka się pokazów kinowych na całym świecie już 13 października i zgodnie z przewidywaniami ekspertów śledzących rynek, ma szansę pobić rekord październikowego otwarcia, zarabiając nawet 125 milionów dolarów. "Renaissance: A Film by Beyoncé" trafi do kin nieco później, bo 1 grudnia. Artystka postanowiła jednak podzielić się z fanami pierwszym spojrzeniem na odsłaniającą kulisy jej życia w trasie koncertowej produkcję już teraz. Film dokumentalny będzie stanowić kronikę zakończonego 1 października tournee "Renaissance World Tour", w ramach której Beyonce dwukrotnie zaprezentowała się przed polską publicznością - 27 i 28 czerwca.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Film Beyonce w Polsce

Dzień po zakończeniu światowej trasy koncertowej Beyonce podzieliła się z fanami zwiastunem produkcji dokumentującej przygotowania do niej i życia w niej. Globalne tournee artystki trwało niespełna pięć miesięcy - od 10 maja do 1 października 2023 roku. Przez ten czas Queen Bey zagrała w sumie 56 koncertów, w tym dwa w Polsce, na PGE Narodowym w Warszawie.

Uważaj, o co prosisz, bo mogę się dostosować - napisała w mediach społecznościowych piosenkarka.

Na ten moment pewna jest dystrybucja filmu w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. AMC (odpowiadają również za "The Eras Tour") zapewne ogłosi jednak seanse także w innych krajach. Wygląda obiecująco?