Szkoła Marzeń - Pectus. Zobacz najnowszy klip zespołu na Eska.pl [VIDEO]

2013-02-13 21:23

Szkoła Marzeń to najnowszy singiel zespołu Pectus, promujący najnowszą płytę braci Szczepanik zatytułowaną Siła Braci. Tomasz Szczepanik, wokalista zespołu będzie gościem videoczatu Eska.pl w środę 13.03.2013 o 18:30. Porozmawiamy o nowej płycie, muzycznych planach i z okazji zbliżających się Walentynek 2013 o miłości! Zobacz najnowszy klip Pectus na Eska.pl!

Szkoła Marzeń to najnowszy teledysk zespołu Pectus. Piosenka promuje krążek Siła Braci, który ukazał się 05.02.2013. Pectus to zespół unikalny. Rzadko się zdarza, aby grupę muzyczną tworzyło czterech braci w tym bliźniacy! Tomasz Szczepanik wielokrotnie podkreślał, że marzył o tym, żeby wystąpić na scenie ze swoimi braćmi. Trzeba dodać, że każdy z braci Szczepanik zdobył wykształcenie muzyczne.

Zobacz na Eska.pl wokalista zespołu Pectus będzie gościem videoczatu Eska.pl w środę 13.02.2013 o 18:30

Siła Braci to pierwszy album w nowym składzie. O zmianach w zespole i muzycznych planach porozmawiamy już dziś z wokalistą zespołu Tomaszem Szczepanikiem! Czekamy na wasze pytania na Eska.pl.

Zobacz Szkoła Marzeń - PectusNie czytałeś jeszcze?

Tego słucha Justin Bieber! Zobacz listę ulubionych przebojów Justina na Eska.pl

EP


Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze