Szczyl i Tymek w jednym utworze. Piosenka Anastazja z wciągającym klipem!

Szczyl i Tymek w jednym utworze. Piosenka Anastazja z wciągającym klipem!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Szczyl i Tymek w jednym utworze. Piosenka Anastazja z wciągającym klipem!

Świeżo po ogłoszeniu podpisania kontraktu z fonograficznym gigantem ukazał się pierwszy owoc współpracy artysty i Sony Music Entertainment Poland - teledysk, w którym Szczyl wciela się w rolę kuriera, dostarczając fanom długo wyczekiwany nowy singiel.

Szczyl jako kurier w klipie do najnowszego singla Anastazja! W utworze Anastazja gościnnie pojawił się Tymek, a teledysk to dzieło obsypywanego nagrodami duetu reżyserskiego Andiamo, autorzy m. in. Nisko jest niebo, Pezeta i Kayah.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł muutwór Druga dekada, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single Banda i Toast Toast świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na SonyMusic Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. Razem z ogłoszeniem, artysta zapowiedział swój pierwszy oficjalny singiel Anastazja, stworzony we współpracy z Tymkiem.

Najnowsze