Syn Michała Wiśniewskiego wywołał sensację. Internauci są nim oczarowani!

2022-08-16 12:26
Xavier i Michał Wiśniewscy
Autor: VIPHOTO/East News

Wielki koncert jubileuszowy Ich Troje już za nami, jednak emocje dalej nie opadły. Internauci wciąż chętnie wracają do najbardziej wzruszających momentów przedsięwzięcia, a jednym z nich był zdecydowanie wspólny występ Michała Wiśniewskiego z Xavierem. Widzowie są pod wrażeniem talentu syna wokalisty i Mandaryny.

Ten koncert przeszedł do historii. Wielki jubileusz zespołu Ich Troje, który odbył się w zeszły weekend w Mrągowie, wywołał wzruszenie u wszystkich fanów grupy, którzy z sentymentem wspominali czasy młodości. Obok Michała Wiśniewskiego, Jacka Łągwy i Anny Świątczak, którzy tworzą aktualny skład Ich Troje, zaprezentowali się wyjątkowi goście. Na scenie widzowie zobaczyli między innymi Dodę, która zaśpiewała wielki hit Zawsze pójdę w twoją stronę, jak również uwielbianą Justynę Majkowską, z którą zespół wylansował największe przeboje. Prawdziwą gratką były jednak występy Michała Wiśniewskiego z dziećmi. Sporym zaskoczeniem okazało się być wspólne show artysty i jego najstarszego syna Xaviera z piosenką Out of the dark. Internauci nie kryją swojego zachwytu talentem 20-latka.

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego. Kilkoro z nich poszło w ślady ojca!

Mandaryna powraca!

Syn Michała Wiśniewskiego zachwycił w Mrągowie

Wspólny koncert ojca i syna zaskoczył wszystkich widzów. Xavier Wiśniewski, który już od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w rapie, a także tańczy ze swoją mamą podczas jej koncertów, pojawił się na scenie w Mrągowie, by wspólnie z Michałem Wiśniewskim wykonać kawałek Out of the dark. Piosenka to cover Falco - uwielbianego przez lidera Ich Troje austriackiego artysty, na którego cześć nazwał on swojego najmłodszego syna. Internauci są zachwyceni.

Aż mnie ciarki przeszły, super. Mega syn. Michał refren ogień.

Występ z synem to było mistrzostwo

Najlepsza piosenka i najlepsze wykonanie tego wieczoru

Rzadko mam ciary, ale ten wykon i do tego taniec. Gratulacje - piszą.

Wspólny występ ojca z synem możecie zobaczyć poniżej. Myślicie, że Xavier odniesie równie duży sukces, co jego rodzice?

Sonda
Oglądałeś/aś transmisję z koncertu jubileuszowego Ich Troje?

Czy syn Michała Wiśniewskiego to fajny materiał na chłopaka?

Na pewno nie tak fajny, jak Albert z ESKI. Posłuchajcie! XD

Listen to "Chłopak" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze