Sylwia Przybysz nagrała nową piosenkę! Klip Anioły przepełniony jest jej fanami

i

Autor: screen z YouTube/Sylwia Przybysz Official Sylwia Przybysz nagrała nową piosenkę! Klip Anioły przepełniony jest jej fanami

Sylwia Przybysz nagrała nową piosenkę! Klip Anioły przepełniony jest jej fanami

2020-05-30 9:38

Sylwia Przybysz jest wokalistką młodego pokolenia. Jej piosenki są uwielbiane i często słuchane przez wiele osób. Niedawno w sieci pojawił się jej nowy, premierowy kawałek zatytułowany Anioły. Co ciekawe, powstał do niego również klip w którym można zobaczyć fanów artystki. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl

Sylwia Przybysz to piosenkarka młodego pokolenia. Dziewczyna jest również youtuberką, a także mamą Poli. W życiu prywatnym tworzy związek z Jankiem Dąbrowskim, którego możecie kojarzyć z programu The Voice Kids. Sylwia swoją muzyczną karierę zaczynała w 2012 roku, publikując covery na swoim oficjalnym kanale na platformie YouTube. Pierwszą piosenkę, którą udostępniła był utwór Cher Lloyd - Want U Back. Dwa lata później artystka została odkryta przez wytwórnię muzyczną My Music i od tamtej pory idzie do przodu jak burza. W sieci co jakiś czas pojawiają się kawałki, które od razu przypadają do gustu internautom. Świadczą o tym oczywiście milionowe wyświetlenia na YouTube. Kawałek Sylwii Przybysz Na Pamięć, osiągnął już blisko 7 tys. odsłon!

W piątkowy wieczór 29 maja 2020 roku, miała miejsce premiera najnowszego kawałka wokalistki pt. Anioły. Dodatkowo towarzyszy mu klip, w którym widać wielu fanów młodej artystki.

5 trików urodowych z Instagrama! Czy one naprawdę działają?

Nowości muzyczne 2020: Sylwia Przybysz - Anioły

Jakiś czas temu Sylwia Przybysz zamieściła w mediach społecznościowych, informację o castingu online dla swoich wiernych fanów. Mieli za zadanie nagrać i przesłać artystce swoje filmiki na których widać, jak pokazują dobro. Wokalistka wybrała sporo materiałów wideo od swoich fanów i umieściła je w najnowszym teledysku do swojego singla Anioły.

Inspiracją do napisania nowego kawałka był koncert Artyści przeciw nienawiści, który zainicjowała wokalistka Doda. Ponadto ważnym aspektem do jego stworzenia był również hejt, a także nienawiść, która widocznie się szerzy.

Hejt w sieci zaczyna się często od jednego anonimowego komentarza i wywołuje falę kolejnych. Nie każdy jest dość silny żeby przetrwać kolejne przypływy i koniec końców hejt zbiera swoje żniwa jak tsunami. Dlatego postanowiłam zaapelować do swoich słuchaczy i prosić żeby w świecie wojen, zostali aniołami i dzielili się dobrem.

Poniżej możecie posłuchać i zobaczyć najnowszy kawałek Sylwii Przybysz pt. Anioły.