Sylwia Przybysz ft. Mezo - Plan: teledysk hitem YT! Dlaczego warto go zobaczyć? 5 powodów na ESKA.pl [VIDEO]

2015-04-28 13:34
Sylwia Przybysz w teledysku do Plan
Autor: fot. YouTube Sylwia Przybysz w teledysku do Plan

Teledysk Sylwii Przybysz do Plan z Mezo i polskimi Youtuberami to jeden z najlepszych debiutów w sieci w ostatnim czasie. Wystarczy spojrzeć na liczbę odsłon wideo do Plan od Sylwii Przybysz. Dlaczego pierwszy teledysk Sylwii Przybysz to prawdziwy hit internetu a wokalista to jedna z najgorętszych teen gwiazd w Polsce? 5 powodów i garść informacji czekają na ESKA.pl!

Teledysk Sylwii Przybysz do Plan z Mezo i polskimi Youtuberami to debiut gwiazdy Young Stars Festival 2015 na polskim rynku muzycznym. Na uwagę zasługuję fakt, że jest do debiut naprawdę udany! Pierwszy teledysk Sylwii Przybysz szybko stał się hitem. W zaledwie trzy dni po premierze wideo 17-latki obejrzano na YouTube ponad 200 tysięcy razy. Dlaczego Sylwia Przybysz i jej Plan cieszą się takim zainteresowaniem? ESKA.pl ma dla Was 5 powodów, które zachęcają do odpalenia nagrania.

#1 Zacznijmy od najważniejszego, czyli oczywiście samej Sylwii Przybysz! Młoda energia, świeża twarz i dobry wokal - to właśnie wszystko, czego potrzebujemy w polskim przemyśle muzycznym. Piosenka i teledysk do Plan to zatem obowiązkowa pozycja dla wszystkich znudzonych powtarzającymi się na każdym festiwalu artystami.

#2 Gościnny udział Mezo w Plan to znak, że 17-latka może pochwalić wsparciem tych bardziej doświadczonych. Poza tym chyba sporo z nas tęskniło za raperem, prawda?

#3 Nie zapominajmy o Youtuberach, którzy do polskiego show-biznesu wkraczają coraz pewniejszym krokiem. Wie o tym doskonale Sylwia Przybysz i jej sztab. W klipie do Plan możemy zobaczyć Jana Dąbrowskiego z kanału JDabrowsky i Littlemooonster96.

#4 Dobry teledysk musi mieć swojego przystojniaka? Proszę bardzo! W klipie do Plan wystąpił też rozkochujący w sobie polskie nastolatki Jeremi. Jest do kogo wzdychać ;).

#5 Wideo do Plan Sylwii Przybysz jest idealną zapowiedzią majówkowego szaleństwa. Wycieczka nad morze, nocowanie w namiocie i beztroska zabawa - wszystko właśnie podano, łapcie!

>> Majówka 2015: czy za 3 maja należy się wolne? Kiedy do odbioru? Zobaczcie!

Kim jest Sylwia Przybysz? To odkrycie wytwórni MyMusic w ramach przeprowadzonej na początku roku akcji #youngstars2015. Jej celem było odnalezienie nowych debiutantów, którzy wystąpią na Young Stars Festival 2015.

Jedną z wyłonionych osób jest właśnie Sylwia Przybysz, której pierwszy cover nagrany na potrzeby #youngstars2015 uzyskał kilkanaście tysięcy lajków i ponad 200 tysięcy wyświetleń na Facebooku. Gdy drugi cover młodej wokalistki osiągnął podobny wynik, stało się jasne, że mamy do czynienia z nową gwiazdą młodego pokolenia.

JB

Najnowsze