Sylwia Kwasiborska - kim jest? Mama wyśpiewa zwycięstwo w Voice of Poland?

2018-09-15 20:49 rw
Sylwia Kwasiborska - kim jest? Mama wyśpiewała zwycięstwo w Voice of POland?
Autor: fot. YouTube.com/TheVoiceOfPoland

Sylwia Kwasiborska oczarowała trenerów swoim głosem! Kim jest utalentowana uczestniczka Voice of Poland 9?

Sylwia Kwasiborska - kim jest i co robi w wolnym czasie? Poznajcie uczestniczkę bliżej, bo być może już wkrótce będzie o niej bardzo głośno! Sylwia Kwasiborska w Voice Of Poland, a dokładniej w Przesłuchaniach w Ciemno zebrała mnóstwo dobrych słów od trenerów. Śpiewając hit Hold Back The River (oryginalnie James Bay), już na początku dziewiątej edycji programu pokazała swój niesamowity wokal! Fotela nie odwrócił jedynie Michał Szpak. Ostatecznie śpiewająca mama trafiła do drużyny Patrycji Markowskiej!

The Voice of Poland 9 - drużyna Patrycji Markowskiej

W bitwach zmierzyła się z Albiną Mruchko. Niestety, przegrała, ale na szczęście została skradziona. Do swojej drużyny przygarnął ją Piotr Cugowski!

Sylwia Kwasiborska - kim jest?

Mieszka w Toruniu, stamtąd też pochodzi. Ma 37 lat. Mama 14-letniej Mai. W domu jest też adoptowany pies – Luna. Sylwia na co dzień pracuje w szkole, po godzinach śpiewa w toruńskim chórze Astrolabium. Angażuje się także indywidualnie w różne projekty muzyczne w regionie. Śpiewa także przy akompaniamencie swojego taty - pianisty. Muzycznie kręci się wokół muzyki lat 70-tych, 80-tych, 90-tych. Dzięki nastoletniej córce jest na bieżąco z tym, co się dzieje obecnie na rynku muzycznym.

Najnowsze