Sylwia Grzeszczak słabą trenerką w The Voice of Poland? Jej podopieczna wyznała prawdę!

2021-12-01 14:05
Sylwia Grzeszczak
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Przed nami wielki finał 12. edycji The Voice of Poland, a pierwszej, w której jurorką była Sylwia Grzeszczak. Zaskakujące decyzje sprawiły, że nie wszyscy dobrze oceniali jej umiejętności jako trenerki. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać podopieczna gwiazdy Julia Stolpe. Jej szczere wyznanie może zaskoczyć fanów formatu!

The Voice of Poland - Sylwia Grzeszczak, a dokładniej jej decyzje, zawsze budziły wiele emocji. Widzowie często nie zgadzali się z werdyktami debiutującej w nowej roli trenerki, która, ich zdaniem, wyrzucała z programu faworytów do zwycięstwa. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, z jakim oburzeniem spotkała się decyzja o wyeliminowaniu z dalszej gry Małgorzaty Chruściel. Pod wideo z występami podopiecznych Sylwii Grzeszczak pojawiły się też liczne komentarze, za pośrednictwem których wielbiciele formatu wyrażali niezadowolenie z dobieranych przez nią kawałków muzycznych. Jaką naprawdę trenerką jest Sylwia Grzeszczak wiedzą najlepiej członkowie jej drużyny. Julia Stolpe, która zajęła miejsce wspomnianej Małgorzaty Chruściel, stanęła w obronie swojej mentorki i za pośrednictwem Instagrama wyznała, jak wyglądała jej współpraca z jedną z największych gwiazd muzycznych w naszym kraju.

Sonda
Czy Sylwia Grzeszczak sprawdza się jako trener "The Voice of Poland"?

Jaką trenerką jest Sylwia Grzeszczak?

Wbrew wielu niepochlebnym opiniom ze strony internautów, podopieczni Sylwii Grzeszczak bardzo chwalą sobie współpracę z nią. Julia Stolpe opublikowała na Instagramie serię wspominkowych wideo, które opatrzyła wzruszającym opisem. Półfinalistka The Voice of Poland podziękowała trenerce za wsparcie, a także wyznała, że gwiazda potrafiła dzwonić do niej nawet o 1:00 w nocy tylko po to, żeby usłyszeć jej głos. Spodziewaliście się tego, że artystka aż tak mocno zaangażuje się w bycie jurorem?

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze