Sylwia Grzeszczak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Sylwia Grzeszczak gotowa na Eurowizję. Ogłosiła to wprost!

2023-11-29 13:50

Wybór reprezentanta Polski na Eurowizję jak co roku budzi wielkie emocje. Coraz więcej artystów deklaruje chęć zaśpiewania na scenie w szwedzkim Malmo. Swoją gotowość na udział w Konkursie Piosenki Eurowizji wyraziła też Sylwia Grzeszczak. Artystka napisała to wprost, a fani oniemieli.

Sylwia Grzeszczak na Eurowizji to marzenie setek tysięcy fanów jej talentu. Mało która artystka może pochwalić się tak bogatym katalogiem jak ona. Mimo że od premiery ostatniej płyty wokalistki mija w tym roku siedem lat, trudno mówić o choćby chwilowym zniknięciu. Gwiazda regularnie wydaje hit za hitem, a jej ostatni kawałek "Bang Bang" odsłonił jej nowe, skrywane dotąd oblicze. Pierwsze pogłoski, jakoby to Sylwia Grzeszczak miała reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji, pojawiły się w 2017 roku. Ostatecznie nasz kraj reprezentowała wtedy Kasia Moś, która wygrała krajowe preselekcje. Temat wysłania Sylwii Grzeszczak na Eurowizję powrócił niespodziewanie po ostatnim wpisie piosenkarki na Instagramie. Podczas zabawy "Q&A" Sylwia odpowiedziała jednemu z fanów na pytanie dotyczące jej udziału w wydarzeniu. Te słowa tylko rozpaliły nadzieje wszystkich wielbicieli!

Sylwia Grzeszczak oddała jednej z fanek mikrofon. Kiedy usłyszała jej głos zdębiała

Sylwia Grzeszczak o nowym singlu, sanah i Idolu

Sylwia Grzeszczak gotowa na Eurowizję

O udziale Sylwii Grzeszczak na Eurowizji marzą nie tylko jej fani, ale jak się okazuje, ona sama. Gwiazda oficjalnie obwieściła, że chciałaby zaśpiewać na eurowizyjnej scenie. Na pytanie o to, czy wystąpi kiedyś na Eurowizji, artystka odpowiedziała:

Marzę o tym. Może kiedyś... 

Chcielibyście ją zobaczyć na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach? Po show, jakie zaserwowała w tym roku w Sopocie, jesteśmy przekonani, że zaszlibyśmy wysoko!