Sylwestrowa Moc Przebojów 2017. Zobacz scenę w pełnym oświetleniu!

2017-12-30 12:31
Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!
Autor: Fot. Materiały prasowe Scena

Jesteście podekscytowani sylwestrową zabawą? Już dziś zobaczcie jak wyglądać będzie scena na któej zaśpiewają między innymi Sylwia Grzeszczak i Alvaro Soler! 

Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20.00. Telewidzowie w całym kraju zobaczyć będą mogli koncerty największych gwiad. Tegoroczna zabawa odbędzie się w Katowicach. To właśnie tam, specjalnie dla nas zagrają najwiękse gwiazdy polskiej sceny. Swoim występem, uroczystość uświetni również twórca hitu 'Sofia' - Alvaro Soler! Jesteście ciekawi jak wyglądają przygotowania? 

Sylwia Grzeszczak na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazda zaśpiewa... operowo!

Autor: brak danych

  Plejada gwiazd uświetni swoim występem Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie. Na scenie w Katowicach zobaczyć będziemy mogli wielu wybitnych wokalistów. Polsat do wspólnej zabawy, zaprosił między innymi wielką sławę. Polskę odwiedzi sam Alvaro Soler, tw&

Sylwestrowa Moc Przebojów - Scena w pełynm oświetleniu

Sylwestrowa Moc Przebojów w Telewizji Polsat już 31 grudnia od godziny 20.00. Na scenie w Katowicach, gdzie odbędzie się koncert z udziałem plejady gwiazd programowano oświetlenie. Zobaczcie zdjęcia ogromnej multimedialnej sceny w pełnej krasie. Jej całkowita powierzchnia to 322 mkw. Jest szeroka na 55 i wysoką na 22 metrów czyli sięga 8 piętra. Scenografię uzupełnia prawie 600 mkw. ekranów ledowych i 800 urządzeń rozświetlających. Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże 15 kamer. Wygląda na to, że będziemy świadkami na pewno wielkiego wydarzenia! 

Źródło: Materiały prasowe

Przekąski na Sylwestra: szybkie i proste przepisy, którymi zaimponujesz gościom

Autor: brak danych

  Sylwester 2017 musi być wyjątkowy. Jeśli zaprosiliście gości i pragniecie wywrzeć na nich wrażenie wypada ich czymś poczęstować. Oczywiście świetnie wypadniecie zamawiając, albo robiąc własne sushi. Są jednak dużo łatwiejsze, a nie mniej efektowne przepisy. Specjalnie dla

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!
Autor: Fot. Materiały prasowe Zdjęcie sceny

 

Najnowsze