Sylwester z Dwójką

i

Autor: East News / TOMASZ RADZIK

Sylwester z Dwójką 2018/19 Zakopane - gwiazdy, bilety. Kto wystąpi podczas koncertu?

2018-12-29 11:48

Sylwester z Dwójką 2018/19 będzie niesamowitą imprezą! Kogo zobaczymy podczas koncertu na zakończenie roku? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Sylwester 2018 to wyjątkowy czas, kiedy pożegnamy stary rok, a wraz z nim wszystkie nasze smutki i problemy. Warto świętować nadejście 2019 w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. Moc atrakcji zapewni podczas waszych domówek telewizyjna Dwójka. To właśnie w TVP 2 obejrzeć będziemy mogli Sylwester Marzeń! Kogo zobaczymy na scenie w Zakopanem?  

Sylwester z Dwójką 2018/19 Zakopane - gwiazdy

Kogo zobaczymy na Sylwestrze Marzeń w Dwójce? Wystąpią dla nas największe gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. Na scenie pojawią się: Roksana Węgiel, Komodo, Natalia Szroeder, Margaret, Marcin Sójka, Sylwia Grzeszczak, Michał Szczygieł, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, bracia Golec, Zenek Martyniuk i Akcent, zespół Boys, zespół Weekend, duet Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri. Gwiazdą wieczoru będzie Alvaro Soler! Imprezę poprowadzą w tym roku Barbara Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel.

Sylwester z Dwójką 2018/19 Zakopane - bilety

Organizatorem sylwestrowej zabawy jest Miasto Zakopane oraz TVP. Bilety na Sylwester w Zakopanem 2018 nie będą wam potrzebne! Impreza jest całkowicie darmowa. Telewizyjna transmisja w TVP 2 rozpocznie się o godzinie 20:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE