Sylwester 2017 z Polsatem - kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów?

2017-12-01 10:34

Sylwester 2017 z Polsatem to jedna z propozycji na szampańskie przywitanie Nowego roku. Kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Sylwester 2017 z Polsatem przyciągnie przed telewizory miliony wodzów? W nocy z 31 grudnia 2017 na 1 stycznia 2018 w Polsacie zagra Sylwestrowa Moc Przebojów. Będzie to 11 raz w historii telewizji Polsat. Niestety stacja Polsat nie podaje na razie zbyt dużo szczegółów dotyczących swojego sylwestrowego wydarzenia. Wiadomo już jednak, że impreza Polsatu ponownie odbędzie się w Katowicach. 

Sylwester 2017 z Polsatem - kto wystąpi?

Organizatorzy Sylwestra 2017 z Polsatem podają też szczegóły dotyczących gwiazd, które razem z publicznością i widzami przywitają nowy 2018 rok. Jako pierwsza Ewa Farna sama ogłosiła podczas jednego z koncertów, że będzie gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach. Dodatkowo w Katowicach wystąpią: Alvaro Soler, Danzel, zespół Vengaboys, Sylwia Grzeszczak, zespoły Boys, Enej, Golec uOrkiestra i Piersi.

W poprzednim roku podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpili m.in.: Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak,  Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Ewelina Lisowska, Video, Natalia Szroeder, grupa Boys czy Blue Cafe. Na tegoroczną listę gwiazd czekamy z niecierpliwością.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze