Sylwester 2015 w Katowicach z Polsatem. Sylwestrowa Moc Przebojów na 150-lecie Katowic

2015-12-31 15:34

Sylwester w Katowicach 2015 organizowany przez telewizję Polsat będzie zwieńczeniem obchodów 150-lecia stolicy Górnego Śląska. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na scenie przed katowickim Spodkiem wystąpią m.in. Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży i zespół Bajm.

Sylwester 2015 w Katowicach zostanie zorganizowany przez telewizję Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów po dwóch latach przenosi się z Gdyni do stolicy Górnego Śląska. Sylwester Polsatu jest jedną z największych imprez tego dnia w Polsce i każdego roku bije rekordy oglądalności.

Sylwester 2015 na 150-lecie Katowic

Sylwestrowa Moc Przebojów po raz pierwszy zawita do Katowic, by wspólnie z jego mieszkańcami i gośćmi efektownie i z rozmachem godnym największych jubileuszy zakończyć stary i powitać Nowy Rok. - Koncert sylwestrowy ma być zwieńczeniem obchodów 150-lecia Katowic, chcemy też w szczególny sposób podkreślić zmianę, jaka zaszła w naszym mieście. Katowice tradycyjnie kojarzone z przemysłem ciężkim, stawiają dziś na przemysł spotkań i na kulturę - mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic. - Na terenie po Kopalni Katowice stanęły symbole tej zmiany: obiekty Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Muzeum Śląskiego i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Jestem przekonany, że widzowie Polsatu będą mieli okazję je zobaczyć, a Sylwester przyciągnie do Katowic mieszkańców całej metropolii - dodaje.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2015 - kto wystąpi

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach gwiazdy zaśpiewają hity, które zna, kocha i potrafi zaśpiewać każdy. - To właśnie na naszej scenie zabrzmią największe hity 2014 i 2015 My Słowianie Donatana i Cleo czy Bałkanica, które zdominowały radiowe listy przebojów i nie miały sobie równych w ilościach odtworzeń w serwisie YouTube - zapowiadają organizatorzy. Na scenie zobaczymy m.in. Cleo, Wilki, Grzegorza Hyżego i Kamila Bednarka.

Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem 2015. Sylwester w Katowicach - sprawdź, kto wystąpi

 

KL

Najnowsze