Sylwester 2013/2014: 11 sposobów jak zepsuć imprezę sylwestrową od Martina S. już na ESKA.pl! [VIDEO]

2013-12-31 14:56

Chcesz, żeby Sylwester 2013/2014 był udany? Koniecznie zobacz 11 sposobów jak zepsuć imprezę sylwestrową od Martina S. i ucz się na jego błędach. Czego unikać, czego nie mówić i czego nie robić - sylwestrowy poradnik w hicie YouTube na koniec 2013 roku już na ESKA.pl. Zapraszamy!

Sylwester 2013/2014 będzie udaną imprezą, jeśli nie zaliczymy żadnej wtopy. Na co trzeba uważać? 11 sposobów jak zepsuć imprezę sylwestrową to nowy hit YouTube, który przestrzega nas przed wszelkimi wpadkami na zakończenie Starego Roku. Znany w sieci Martin S. raz po raz popełnia kolejne błędy i rujnuje nawet najlepiej zapowiadającą się domówkę.

Czego możemy nauczyć się analizując wtopy Martina S.? Z pewnością musimy uważać na zbyt szczere życzenia noworoczne, odpowiednie dobranie playlisty i zastanowić się, czy właśnie ten dzień jest dobry na zerwanie z dziewczyną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze