flaga

i

Autor: pixabay/robertbaz

Święto Niepodległości 11 listopada 2022. Jak zrobić sobie długi weekend? [KALENDARZ]

2022-11-10 8:54

Długi weekend w listopadzie 2022 daje nie tylko możliwość odpoczynku i naładowania baterii, ale również pozwala na odwiedzenie bliskich i świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości. Czy urlop w okolicy 11 listopada to dobre rozwiązanie? Czy Święto Niepodległości to dzień ustawowo wolny od pracy? Sprawdziliśmy!

Narodowe Święto Niepodległości 2022 - długi weekend. Wiele osób zastanawia się, czy w okolicy Święta Niepodległości warto brać urlop w pracy oraz czy 11 listopada jest dniem wolnym od pracy oraz szkoły. W jaki dzień w 2022 roku wypada Święto Niepodległości? Czy można liczyć na przedłużone wolne? 11 listopada jest niezwykle ważną oraz pamiętną datą w historii Polski, dlatego jest to dzień ustawowo wolny od pracy oraz zajęć szkolnych. W tym czasie Polacy świętują, ale i odpoczywają od codziennych obowiązków regenerując siły do dalszej wytężonej pracy. W 2022 roku, w okolicy Święta Niepodległości możemy liczyć na długi weekend.

Pogoda długoterminowa na listopad 2022 - śnieg w prognozie! Jaki będzie listopad?

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

Długi weekend - 11 listopada 2022

Czy w listopadzie będzie długi weekend? Niedługo po Wszystkich Świętych będziemy świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości. W 2022 roku Święto Niepodległości wypada w piątek. 11 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy i zajęć lekcyjnych. Oznacza to, że bez dodatkowego wolnego otrzymujemy długi weekend, który będzie trwał 3 dni.

Opłaty za szkołę? Edukacja może nie być już darmowa!

Święto Niepodległości - długi weekend

Narodowe Święto Niepodległości, przez to, że w tym roku przypada w piątek, pozwala Polakom na to, by skorzystali z tzw. długiego weekendu, który będzie składał się z 3 dni wolnych od pracy i zajęć lekcyjnych. Jednak są tacy, którzy do naładowania swoich baterii i zregenerowania sił potrzebują odrobinę więcej wolnego. Dobrym rozwiązaniem jest wypisanie wniosku urlopowego na 14 listopada, czyli poniedziałek. Dzięki temu nie tylko ominiemy korki, które będą tworzyły się na drogach przez wracających z wypoczynku i świętowania ludzi, ale również skrócimy nasz tydzień roboczy i dwa tygodnie z rzędu będziemy pracować tylko po 4 dni w tygodniu.

Sonda
Święto Niepodległości 2022 - planujesz przedłużyć sobie weekend?