Święta 2013:Audiofeels Świątecznie: nowy krążek wypełniony świątecznymi piosenkami. Gościnnie m.in. Natalia Kukulska [VIDEO]

2013-12-02 13:21

Święta Bożego Narodzenia 2013 z Audiofeels! Audiofeels - Świątecznie to nowy album utrzymany w wigilijnym klimacie. Sprawdź tracklistę i zobacz zwiastun do krążka Świątecznie już na ESKA.pl!

Świątecznie Audiofeels to album wypełniony całkiem nowymi, wykonanymi w technice vocal playowymi aranżacjami polskich kolęd oraz zagranicznych piosenek świątecznych. Na płycie są też kawałki nagrane z gośćmi o zachwycających barwach: z Natalią Kukulską i Moniką Borzym, z chórem Puellae Orantes oraz zespołem Affabre Concinui. Krążek pojawi się w sklepach już 4 grudnia 2013!

>>> Słuchając eskiGO, słuchasz muzyki, nie reklam.

Święta Bożego Narodzenia dają radość wszystkim naszym zmysłom - od smaku zaczynając, na słuchu kończąc. Kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej to element, bez którego nie zaistniałby świąteczny klimat. Pomyśleli o tym muzycy z Audiofeels, wydając album Świątecznie. 

Pełna tracklista krążka Audiofeels - Świątecznie:

1. White Christmas
2. Pójdźmy wszyscy do stajenki
3. Oj maluśki
4. Anioł pasterzom mówił
5. Jezus malusieńki
6. Wśród nocnej ciszy
7. Cicha noc (z chórem Puellae Orantes)
8. Przybieżeli do Betlejem (z chórem Puellae Orantes)
9. Jest taki dzień (z chórem Puellae Orantes)
10. Winter Wonderland (z Moniką Borzym)
11. Let It Snow (z Affabre Concinui)
12. Carol Of Bells
13. Ah Bleak And Chill The Wintry Wind
Zwiastun do albumu Świątecznie zespołu Audiofeels:
A.Kar

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze