Ariana Grande - nowa płyta wkrótce! Polscy fani w końcu zobaczą koncert gwiazdy

2019-12-11 9:29 AD
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

Ariana Grande miała odwiedzić nasz kraj we wrześniu 2019. W sieci zapanowała prawdziwa rozpacz, gdy okazało się, że gwiazda nie pojawi się w Krakowie. Polscy fani poczuli się mocno poszkodowani, bowiem to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda anulowała swoje show w Polsce. Ponadto był to jedyny koncert z trasy, który nie został przełożony. Teraz będziemy mogli dowiedzieć się jak wiele straciliśmy dzięki jej nowemu albumowi.

Ariana Grande nie miała łatwego roku. W ciągu 18 miesięcy wydała, aż dwa albumy, koncertowała i radziła sobie z emocjonalnymi problemami i falą krytyki. Polscy fani Ariany w 2019 roku nie mieli jednak zbyt wielu powodów do radości. Miesiąc przed zaplanowanym koncertem w Polsce, organizator poinformował, że Ariana Grande jednak nie wystąpi w naszym kraju. Jako oficjalny powód podano sprawy osobiste piosenkarki. Gwiazda zapowiedziała jednak coś, co w pewien sposób może wynagrodzić stratę fanom, chociaż nie mówimy tu o zapowiedzi występu. Ariana ciągle koncertuje, jednak pamięta również o przygotowywaniu kolejnego wydawnictwa muzycznego. Sweetner Tour zostało przez fanów uznane za jedną z najlepszych tras artystki. Nic więc dziwnego, że Ari zdecydowała się utrwalić ją na płycie! Piosenkarka poinformowała w mediach społecznościowych o planowanym wydaniu albumu, który jest zapisem najlepszych wykonań podczas koncertów z całego świata. Kiedy album trafi na sklepowe półki? Czy posłuchamy go jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia?

Ariana Grande - premiera nowej płyty

Nowa płyta Ariany Grande według jej wpisu na Twitterze ukazać ma się 'wkrótce', czyli w ciągu kilku tygodni. Okazuje się, że płyta pojawi się jeszcze w grudniu! Fanów z pewnością ucieszy taki świąteczny prezent. Ponadto artystka opublikowała już tracklistę! Możecie zobaczyć ją poniżej. 

Tracklista
Autor: Twitter / https://twitter.com/GrandePolska/status/1204674918111154176
Najnowsze