Światowe gwiazdy muzyki, które wybiły się dzięki TikTokowi. Niektóre nazwiska zaskakują!

2022-01-20 12:46
TikTok
Autor: Pixabay.com

TikTok stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji na świecie. Wiele osób zdobyło popularność zamieszczając nagrania na tym portalu społecznościowym. To także platforma dla wielu artystów. Niektórym udało się zrobić karierę, ponieważ ich piosenki stały się viralem właśnie na TikToku. O jakich gwiazdach mowa?

TikTok zapanował internetem. Jeszcze jakiś czas temu wiele osób nie miało odwagi tańczyć przed kamerą, czy wykonywać dziwnych zadań. Teraz to się zmieniło. Wielu internautów pracuje godzinami nad kilkusekundowymi filmikami i mają nadzieję, że odniosą sukces na TikToku. Każdemu nagraniu towarzyszy fragment muzyki. W ten sposób wiele piosenek stało się prawdziwymi hitami. Użytkownicy TikToka dodają wpadające w ucho piosenki do playlist na platformach streamingowych, czy szukają teledysków na YouTube. W taki sposób popularność zdobyło wielu artystów. Kto może zawdzięczać swoją popularność TikTokowi? Zrobiliśmy mały przegląd. Przykłady znajdziecie niżej.

TikTok niczym Instagram. Do aplikacji zawita nowa funkcja!

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

TikTok - gwiazdy, które zdobyły sławę w aplikacji

Wielki szał na TikToka rozpoczął się w okolicach 2019 roku. Kiedy aplikacja miała coraz więcej użytkowników, coraz więcej osób zaczęło słuchać muzyki, która stawała się tam viralem. To sprawiło, że niektórzy artyści stali się wielkimi gwiazdami. W galerii poniżej sprawdzisz, o kim mowa.

TikTok - filmy, gdzie powstało, gdzie ściągnąć, musical.ly

TikTok to aplikacja polegająca na nagrywaniu krótkich filmów, przypominających teledyski. Została stworzona przez chińskie przedsiębiorstwo ByteDance we wrześniu 2016 roku. W 2017 TikTok przejął konkurencyjną aplikację musical.ly. Apka dostępna jest we wszystkich sklepach Androida i iOS. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze