Świąteczna Bitwa TikToków! Grzeczne i niegrzeczne wykonania do utworu All I Want For Christmas Is You

2019-12-06 15:22 AD
Tik Tok
Autor: tiktok.com

All I Want For Christmas Is You to wielki świąteczny hit, który nagrała Mariah Carey. Co roku piosenka powraca do nas w okresie Bożego Narodzenia. Powszechnie uznawana jest za jeden z najpiękniejszych utworów o miłości. Nic więc dziwnego, że 'na warsztat' wzięli go również popularni tiktokerzy. Zobaczcie grzeczne i niegrzeczne odsłony hitów i oddajcie swój głos w Bitwie TikToków!

Co byście chcieli dostać na święta? Mariah Carey uczy nas, że wszystko, czego warto pragnąć, to druga osoba obok nas. Niektórzy, mówiąc słowo 'ty' mają jednak na myśli każdego ze swoich fanów. Jeśli chcesz pokazać się przed większą publicznością, nie wychodząc z domu to TikTok to miejsce dla ciebie. Gromadzi on wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, eksperymenty z modą i muzykę. Filmik przygotować i opublikować może każdy, a jedyne czego potrzebuje to szybkie opanowanie kilku narzędzi. Niektórzy nagrywają filmiki, a inni je oceniają! Na ESKA.pl publikujemy Bitwę TikToków, czyli wielkie taneczne starcie dwóch wersji jednej piosenki. Jury zostają nasi czytelnicy, czyli wy! W pojedynku do numeru All I Want For Christmas Is You mierzą się @turson_ i @ola_nowak! Każde z nich przedstawiło utwór w inny sposób i dodało mu nieco pikanterii dzięki miksowi z numerem Soulja Boy Tell'em - Crank That. Filmiki możecie obejrzeć poniżej. Zestawiliśmy je w taki sposób, by łatwo było wam dokonać porównania już na pierwszy rzut oka. Dokładnie obejrzyjcie jednak filmiki do końca!

Które z nich poradziło sobie lepiej? Ola Nowak zaprosiła do pomocy przyjaciółkę, a Turson postawił na kilka ciekawych efektów. Okazuje się jednak, że to Ola bardziej przypadła wam do gustu! Wyniki sondy znajdziecie poniżej. 

tiktok
Autor: eska.pl
Najnowsze