Swedish House Mafia - Roar to nowa piosenka grupy do filmu Uniwersytet Potworny! [AUDIO]

2013-06-13 14:46

Swedish House Mafia już nie istnieje, ale wiernych fanów zespołu czeka niespodzianka - utwór pod tytułem Roar znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Uniwersytet Potworny i można go już posłuchać w sieci!

Niespodzianka dla fanów Swedish House Mafia! Mimo tego, że zespół przestał istnieć, w sieci pojawiła się właśnie piosenka Roar - pochodząca z filmu Uniwersytet Potworny.

Niestety, nie oznacza to, że grupa djów zeszła się z powrotem -  autorzy hitu Don't You Worry Child zdążyli stworzyć Roar jeszcze przed swoim rozstaniem.

>>> Posłuchaj przebojów Swedish House Mafia - na EskaGO!

Uniwersytet Potworny to pełna humoru historia o tym, jak Sulley i Mike - studenci Uniwersytetu Potwornego - dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami w akademiku, pokazują jak pomimo wielu dzielących ich różnic zostalii najlepszymi przyjaciółmi. Przeznaczona dla całej rodziny animacja w kinach już 3 lipca 2013!

Swedish House Mafia - Roar. Posłuchaj na Eska.pl!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Koncerty 2013 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy na rok 2013! Aktualne zestawienie koncertów w Polsce! [VIDEO]

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze