Supermoce najpopularniejszym hitem w Polsce!

i

Autor: single cover art / Universal Music Poland Supermoce najpopularniejszym hitem w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Supermoce nowym numerem 1 w Polsce! Igo, Vito Bambino i Mrozu z kolejnym sukcesem

2023-06-23 19:52

Ekipa Męskie Granie Orkiestra z hitem "Supermoce" za sprawą Waszych głosów zdobyła szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. Mocno 80s-owy i pełny funkowego groove'u kawałek, którego producentem jest Kuba Galiński awansował z 2. miejsca. Na drugiej pozycji uplasowała się Alessandra. Jej Queens of Kings powraca na podium po spadku z pozycji numer 5. Na najniższym stopniu staje Oskar Cyms z utworem "Niech mówią".

Tydzień temu świętowali wszyscy fani utworu Substitution. Właśnie ten numer znalazł się na szczycie listy hitów ESKI. W notowaniu 23 czerwca 2023 uplasował się na 4. miejscu. Doceniliście natomiast w tym tygodniu Kim Petras i jej utwór Alone. Utwór pochodzi z jej debiutanckiej płyty Feed The Beast, na której artystka skupia się na swoim życiu osobistym oraz chęci pochłonięcia przez swoją największą pasję. Składa się w ofierze własnej bestii, która jest ucieleśnieniem współczesnej popowej Andromedy. W przeciwieństwie do greckiego mitu, Kim postanawia uratować się za pomocą muzyki inspirowanej Eurodance, którym otaczała się dorastając. 

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 23.06.2023

W ścisłym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA mieliśmy 7 spadków, 12 awansów i 1 nowość. W pierwszym wakacyjnym notowaniu zadebiutował utwór Baby Said dobrze wam znanej grupy Maneskin. Dzięki waszym głosom wydostali się z propozycji na miejsce 19. Z notowania wypadł duet Calvin Harris i Ellie Goulding. Ich Miracle nie powtórzy zapewne sukcesów hitów Outside i Need Your Love. 

Od 23 czerwca 2023 głosować możecie na singiel 5 Influencerek, za który odpowiada Zeamsone. Na wasze wsparcie liczy też Margaret z numerem Tańcz głupia.

Gorąca 20 Radia ESKA 23.06.2023 - #1. Męskie Granie Orkiestra - Supermoce