SuperDebiuty 2014 - kto wygrał? Zapis relacji na żywo z Festiwalu w Opolu! [VIDEO]

2014-06-07 12:13

Festiwal OPOLE 2014 - SuperDebiuty. Zapis relacji na żywo z koncertu SuperDebiutów z piosenkami Czesława Niemena w Opolu - tu dowiesz się kto wystąpił, którą z piosenek zaśpiewał, co działo się na opolskiej scenie a przede wszystkim - kto wygrał! Bądź na bieżąco z ESKA.pl!

Festiwal OPOLE 2014 - SuperDebiuty. Zapis relacji na żywo z koncertu SuperDebiutów z piosenkami Czesława Niemena w Opolu - tu dowiesz się kto wystąpił, którą z piosenek zaśpiewał, co działo się na opolskiej scenie a przede wszystkim - kto wygrał! Bądź na bieżąco z ESKA.pl!


:00:47 SuperDebiuty wygrywa i główną nagrodę imienia Anny Jantar zgarnia Mateusz Ziółko - zwycięzca 3 edycji show The Voice Of Poland. Historia lubi się powtarzać - laureatką SuperDebiutów 2013 była Natalia Sikora, zwyciężczyni 2 edycji The Voice. Gratulujemy!

00:45 Na początek poznamy laureata nagrody dodatkowej. Fundacja im. Czesława Niemena postanowiła przyznać nagrodę Trąbodzwonnika Karolinie Skrzyńskiej.

00:25 Na scenie znów Natalia Niemen. Po jej występie poznamy laureatów konkursu SuperDebiuty.

00:12 Ostatnią uczestniczką SuperDebiutów jest Diana John. >>> Kim jest Diana John? Ze względu na pełną figurę oraz mocny wokal, blondynka znana między innymi z X Factor nazywana jest polską Adele. Usłyszymy w jej wykonaniu utwór Płonie Stodoła.

 


00:09 Mateusz Ziółko wykona Wspomnienie. >>> Kim jest Mateusz Ziółko? Zwycięzca 3 edycji The Voice Of Poland ma spore szanse na wygraną w SuperDebiutach!

00:01 Czas na Gabrielę Gąsior. >>> Kim jest Gabriela Gąsior? Specjalistka od muzyki gospel zawalczy o SuperDebiut piosenką Obok Nas.

23:54 Michał Kaczmarek przedstawi Sen o Warszawie. >>> Kim jest Michał Kaczmarek? Podobno wykonania piosenek Niemena niejednokrotnie przynosiły mu laury na różnych konkursach. Czy tak będzie i tym razem?

23:47 Karolina Skrzyńska to wyjątkowo wszechstronna i utalentowana konkursowiczka. >>> Kim jest Karolina Skrzyńska? W jej wykonaniu usłyszymy Czas Jak Rzeka.


23:41 Justyna Schneider to kolejna uczestniczka SuperDebiutów. >>> Kim jest Justyna Schneider? Młoda aktorka zaśpiewa Grę w Ciuciubabkę.

23:35 Kolejny utwór zaprezentuje Michał Szyc, kolejny wokalista znany z The Voice Of Poland. >>> Kim jest Michał Szyc? Michał wybrał piosenkę Nim Przyjdzie Wiosna.23:29 Na scenie Iwona Kmiecik. >>>Kim jest Iwona Kmiecik? Wokalistka znana z finału jednej z edycji Must Be The Music śpiewa Pod Papugami.

23:21 Pora na duet KidBrown. >>> Kim są KidBrown? Dziewczyny przedstawią utwór Jednego Serca - w wyjątkowej, minimalistycznej, lekko elektronicznej aranżacji. Jedna z wokalistek jest lekarzem pediatrą - to się nazywa wszechstronność!


23:15 Czas na pierwszą uczestniczkę - Monika Urlik zaśpiewa Domek Bez Adresu. >>> Kim jest Monika Urlik? Monikę na pewno kojarzą fani The Voice Of Poland oraz serialu Prawo Agaty - to właśnie ona śpiewała poruszającą piosenkę Nie Wie Nikt, wykorzystaną w jednym z odcinków.


23:08 Na początek Natalia Niemen, córka Czesława Niemena, śpiewa Dziwny Jest Ten Świat. A już za chwilę czekają nas konkursowe emocje! Przypominamy wykonanie Natalii sprzed roku, z festiwalu w Opolu 2013.


22:54 Już za chwilę startujemy z SuperDebiutami!

22:08 Zaczynamy już około 22:50 - po zakończeniu SuperPremier i przerwie reklamowej! Tu dowiesz się, kto zaśpiewa piosenki Czesława Niemena mierząc się w walce o nagrodę imienia Anny Jantar! >>> Uczestnicy konkursu SuperDebiuty

Najnowsze