Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE. Gdzie oglądać na żywo?

2017-07-17 16:38
Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE. Gdzie oglądać na żywo?
Autor: fot. mat. prasowe mdtproduction.pl Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2017? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Szczegóły sprawdzamy i przybliżamy w jednym miejscu - na ESKA.pl

Sunrise Festival 2017 - online to ratunek dla osób, które z różnych przyczyn nie dotarły na imprezę w Kołobrzegu. Ta zapowiada się znakomicie, bo nad Bałtykiem zagrają dla Was gwiazdy światowego formatu! Line-up Sunrise 2017 to m.in. Armin van Buurem, Oliver Heldens, Martin Solveig, Klingande, Shermanology, Gromee oraz szwedzki duet Galantis. Nic dziwnego, że bilety wyprzedały się bardzo szybko.

Sunrise Festival 2017 - online

Gdzie i o której oglądać Sunrise Festival 2017 w internecie? Ubiegłoroczna edycja imprezy była dostępna na kanale na YouTube. Niestety, w tym roku nie będzie transmisji Sunrise 2017 online. Jeśli chcecie wiedzieć, co dzieje się w Kołobrzegu, sprawdzajcie profil Sunrise na Facebooku i Instagramie. 

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Autor: brak danych

Sunrise Festival 2017 - LINE-UP. Kto wystąpi w Kołobrzegu na jubileuszowej edycji? Gwiazdy, które rozkręcą nadmorską imprezę prezentują się naprawdę znakomicie.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze