Suicide Squad: trailer. Jared Leto jako Joker - nowe sceny. Zobaczcie

2015-07-14 15:59
Jared Leto jako Joker w trailerze Suicide Squad
Autor: fot. screen Vidme Jared Leto jako Joker w trailerze Suicide Squad

Suicide Squad z Jaredem Leto jako Jokerem zaliczył premierę na Comic Con w San Diego i krąży już po sieci. Zobaczcie nowe sceny z filmu Suicide Squad, gdzie Jareda Leto w roli Jokera możemy zobaczyć już w akcji. Czy to będzie najlepsza aktorska odsłona wokalisty 30 Seconds To Mars?

Suicide Squad - zwiastun a w nim Jared Leto jako Joker - takim nagraniem zostali poczęstowani uczestniczący w panelu na temat filmu podczas Comic Con w San Diego. Jareda Leto w roli Jokera i to w już w akcji możemy podziwiać po raz pierwszy. Przypomnijmy, że wcześniej w internecie furorę zrobiło zdjęcie Jareda Leto z zielonymi włosami i w pełnym, charakterystycznym dla Jokera make-up'ie.

Suicide Squad trailer oficjalny

Początkowo na YouTube można było zobaczyć trailer w bardzo słabej jakości - nagrany telefonem komórkowym przez jednego z widzów. Teraz jednak możemy się nim cieszyć już we właściwym, oficjalnym wydaniu. Po odpaleniu zapowiedzi jesteśmy świadkami narodzin planu stworzenia jednostki straceńców do zadań praktycznie niemożliwych, w której skład mają wejść najwięksi złoczyńcy. Najwięcej emocji budzi scena z udziałem szalonego Jokera obiecującemu komuś śmierć.

KONCERTY ZA DARMO? Avicii, Robbie Williams, Ellie Goulding, Asaf Avidan, Major Lazer + 30 innych gwiazd - Łap BILETY!

Jared Leto jako Joker

To właśnie wokalista 30 Seconds To Mars w filmie Suicide Squad może pochwalić się główną rolą. Mówi się, że ta aktorska odsłona artysty ma szansę być najlepszą w jego karierze na dużym ekranie - a przypomnijmy, że Jared ma już na koncie Oscara za rolę chorego na AIDS transwestyty w filmie Dallas Buyers Club. Obok Jareda Leto w obsadzie także Will Smith czy też Margot Robbie. Premiera Suicide Squad dopiero w sierpniu 2016 roku.

 

Jared Leto w zwiastunie nowego Batmana wypada rewelacyjnie. Nie możecie się już doczekać nowej produkcji o mścicielu z Gotham? Odpalcie za darmo film Largo Winch. Tutaj głównym bohaterem także jest spadkobierca fortuny, który chce pomścić śmierć ojca. Zobacz teraz:
 

JB

Najnowsze