Suga z BTS nie zwalnia tempa. Piosenka z jego udziałem hitem karty na czasie

2020-09-17 13:48 Maksymilian Kluziewicz
MAX i Suga
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Ma na swoim koncie między innymi współpracę z Madonną, a teraz ponownie połączył siły z członkiem boysbandu BTS. MAX, bo o nim mowa, jest amerykańskim wokalistą i modelem, który przygotowuje się do wydania swojego kolejnego albumu. Wszystko wskazuje na to, że będzie on hitem. Teledysk do kawałka z Sugą bije już rekordy popularności, także w Polsce. Więcej na ESKA.pl.

MAX i Suga z BTS - piosenka Blueberry Eyes hitem jesieni 2020? Niewykluczone! Nakręcony do utworu wideoklip cieszy się bardzo dużą popularnością w sieci. Ponad 5 milionów odtworzeń w zaledwie dobę i debiut na karcie na czasie polskiego YouTube'a - to bez wątpienia wielkie sukcesy. Z pewnością nie byłyby one tak spektakularne, gdyby nie fakt, że w piosence pojawił się członek najpopularniejszego obecnie boysbandu na całym świecie, czyli BTS. Fani koreańskiej grupy, ARMYs, wielokrotnie udowodnili już, że nic nie jest w stanie ich zatrzymać. Teledysk do utworu Dynamite pozostaje najchętniej oglądanym w ciągu doby od premiery. Liczba wyświetleń pod nim przekroczyła 100 milionów.

Fani BTS z pewnością doskonale znają już amerykańskiego wokalistę Maxa Schneidera. Artysta miał bowiem okazję współpracować z raperem Suga. Ich wspólny numer Burn It pojawił się na solowym wydawnictwie członka koreańskiego boysbandu. Wszystko wskazuje na to, że Blueberry Eyes będzie jednak większym hitem.

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

MAX i Suga z BTS - piosenka

MAX, który w przeszłości był modelem i współpracował miedzy innymi z Madonną, dziś stawia przede wszystkim na karierę muzyczną. Już niebawem, bo 18 września, na rynku ukaże się jego drugi album Color Vision. Jednym z numerów promujących wydawnictwo jest właśnie Blueberry Eyes - miłosna opowieść, do której został nakręcony obraz z udziałem żony wokalisty. Na próżno jednak szukać w nim członka BTS. Suga nie pojawił się w klipie, jednak MAX znalazł sposób, by zaznaczyć jego obecność. W trakcie zwrotki rapera na ekranie można zobaczyć kota. Jak tłumaczy MAX, to ukłon w stronę koreańskiego artysty, który przez kolegów z zespołu jest porównywany właśnie do tego czworonożnego pupila.

MAX i Suga poznali się w Seulu, gdzie koncertował Amerykanin. Kolejne spotkanie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, gdy BTS promowali tam swój album. 

Najnowsze