Strachu z Pitbulla to rywal Popka na KSW 41?! Kim jest?

i

Autor: fot. Daniel Szura Strachu z Pitbulla to rywal Popka na KSW 41

Strachu z Pitbulla to rywal Popka na KSW 41?! Kim jest?

2017-05-30 12:50

Strachu z Pitbulla, czyli Tomasz Oświeciński będzie rywalem Popka na KSW? Szczegóły sprawdzamy w jednym miejscu - na ESKA.pl

KSW 41 - Popek zna swojego rywala, co zdradził podczas spotkania z mediami tuż po gali KSW na Narodowym. Samozwańczy Król Albanii przyznał, że nie będzie to zawodnik na miarę Mariusza Pudzianowskiego czy Marcina Różalskiego. Trzecia walka Popka dla federacji Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się za ok. 6 miesięcy i ma być bardzo łatwa. Sporo się mówi o tym, że współtwórca Trzech Króli stanie w klatce ze Strachem z Pitbulla, czyli Tomaszem Oświecińskim!

Strachu z Pitbulla - rywal Popka na KSW 41?

Strachu z Pitbulla w KSW - taka informacja zalała polskie media już w 2016 roku. Sporo mówiło się o tym, że aktor chce spróbować swoich sił w MMA. Teraz wszystko wskazuje na to, że debiut filmowego Marcinka jest coraz bliżej. Dla samego Króla Albanii będzie to kolejna szansa, by udowodnić, że jest prawdziwym fighterem. Czekamy na oficjalny komentarz w tej sprawie i spróbujemy ją w najbliższym czasie potwierdzić.

Tomasz Oświeciński - kim jest?

Tomasz Oświeciński - aktor i trener personalny urodzony w Białymstoku. Ma na koncie role w filmowe i telewizyjne w takich produkcjach jak: Plebania, Na wspólnej, Klan, Być jak Kazimierz Deyna, 7 rzeczy, których nie wicie o facetach czy przede wszystkim Pitbull: Nowe Porządki i Pitbull: Niebezpieczne kobiety.

Nawet jeśli Popek wie, że jego rywalem jest debiutujący w MMA Tomasz Oświeciński, to na pewno go nie zlekceważy. Już zapowiedział, że robi sobie tydzień przerwy i wraca do ciężkich treningów z teamem Roberta Złotkowskiego. Przypomnijmy, że Popek wygrał z Burneiką na KSW 39. Raper zdemolował Hardkorowego Koksa w 45 sekund.

Popek - AYE: TEKST piosenki – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Popek - tekst piosenki AYE podrzucamy Wam na ESKA.pl! Raper pojawił się gościnnie w nagraniu wrocławskiego producenta, znanego jako P.A.F.F. Popek w rytm mocnej, trapowej melodii przekonuje, że zaczął normalne życie. Wycofał się z imprezowego stylu życia i zrezygn