Steve Aoki ft. Fall Out Boy - Back To Earth: teledysk, premiera

2015-08-19 16:20

Steve Aoki i Fall Out Boy w nowym teledysku do kawałka Back To Earth, czyli jeden z najbardziej kiczowatych klipów w karierze Steve'a Aoki? Przekonajcie się sami, oglądają premierę nagrania video na ESKA.pl 

Steve Aoki i Fall Out Boy w teledysku do Back To Earth. Premiera klipu na YouTube miała miejsce 18 sierpnia 2015 roku. Niestety tym razem nie jest to nagranie video w mistrzowskim wykonaniu. Ba! Śmiemy nawet twierdzić, że to jeden z najbardziej kiczowatych teledysków wakacji 2015. Dlaczego? O tym warto się przekonać na własne oczy, odpalając klip samemu. Ostrzegamy jednak, że znajdziecie w nim wiele kiczowatych scen, jak np. ta, w której ubrana na biało kobieta walczy z kolesiem w tanim przebraniu androida.

Steve Aoki i Fall Out Boy - Back To Earth 

Kawałek Back To Earth to jeden z singli z najnowszej płyty Steva Aoki. Krążek Neon Future pojawił się w sprzedaży we wrześniu 2014 roku nakładem wytwórni Ultra Records. I chociaż futurystyczny teledysk nie robi większego wrażenia, to Steve Aoki jest zadowolony ze współpracy z Fall Out Boy'em. Czy podzielacie jego entuzjazm?

- To był ogromny zaszczyt pracować z moim najbliższym przyjacielem Fall Out Boy'em nad tą piosenką i teledyskiem. To przepełnione akcją nagranie video było integralną częścią Neon Future - wyznał Steve Aoki. 

>> WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM!

Polub fanpage Radia ESKA na Facebooku i zobacz Jankesa śpiewającego „Thank You Very Much” w sukni Margaret na gali ESKA Music Awards 2015! 

 

 

Najnowsze