Stay Rihanny w wykonaniu Sebastiana Rutkowskiego [VIDEO]

2013-04-17 18:48

Sebastian Rutkowski zaśpiewał Stay, wielki przebój Rihanny i Mikky'ego Ecco. Wokalista wystąpił  w Poznaniu podczas finału konkursu wokalnego. Nowy utwór Rihanny nie jest łatwy, jednak Sebastian jak zwykle poradził sobie rewelacyjnie. A wy co sądzicie o jego występie? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl.

Sebastian Rutkowski zaśpiewał Stay Rihanny podczas finału konkursu wokalnego organizowanego przez portal Starfinder.pl. Sebastian zdążył przyzwyczaić nas do naprawdę dobrych występów. Do takich należy również Stay w jego wykonaniu. Nastoletni wokalista doskonale poradził sobie z piosenką Rihanny, chociaż nie należy ona do łatwych utworów.

Sebastian napisał o swoim występie także na Facebooku:

Klimatycznie:) Z górami mogło być lepie, ale przynajmniej nikt nie zarzuci, że bez playbacku nie potrafię śpiewać xD Podoba się Wam, to przesyłajcie dalej :)


>>>Sebastian był gościem videoczatu Eska.pl. Zobacz zapis rozmowy

Na Eska.pl możecie zobaczyć Stay w wykonaniu Sebastiana. Czy podoba wam się jego występ? Czekamy na wasze opinie!

Zobacz Stay wykonaniu Sebastiana RutkowskiegoNie czytałeś jeszcze?

Nowy komiks i płyta od grupy Coldplay

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze