STASHKA wraca z piosenką W blasku księżyca! O czym jest utwór?

2021-10-07 12:50
Stashka przedstawia zmysłowy singiel. Piosenka w blasku księżyca już dostępna!
Autor: e-Muzyka

Za oknem już jesienne klimaty, ale nowy singiel Stashki pozwala na chwilę zapomnieć o coraz krótszych dniach i coraz dłuższych nocach. Piosenka zabiera nas tam, gdzie szumią fale i wieje ciepły wiatr. Już możecie posłuchać nowego utworu wokalistki!

Piosenka W blasku księżyca pochodzi z drugiego albumu Stashki, Historie. Jest opowieścią bardzo zmysłową i namiętną, utrzymaną w klimacie latino. Takiej Stashki jeszcze nie znaliśmy - wokalistka jest w tym utworze bardzo kobieca, rozmarzona i romantyczna, opowiadając o gorącej miłości w blasku księżyca. Słuchając tej piosenki, łatwo wyobrazić sobie skąpane w blasku księżyca plaże, tańczących kochanków i gorącą namiętność. Jest idealna na długie jesienne wieczory. To kolejna historia Stashki, której warto wysłuchać.

Kiedy zmiana czasu na zimowy 2021? OSTATNIA zmiana czasu pewniakiem?

Justyna Steczkowska opowiada o pierwszej zawodowej porażce

Stashka - nowy utwór

Katarzyna Hain, zwana Stashką, to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest dyplomowanym magistrem muzykologii. Gra na fortepianie i gitarze. Uprawia zróżnicowany repertuar, jest otwarta na wszelkie gatunki i ma już swój rozpoznawalny 'stashkowy' styl. Tak o nowej piosence mówi wokalistka:

W tym utworze przebija moja fascynacja muzyką latino. Ten klimat, ludzie, estetyka stały się mi bliskie i nic dziwnego, że teledysk towarzyszący tej piosence postanowiłam nakręcić na słonecznej Majorce, gdzie króluje taniec, miłość i radość życia.

Najnowsze