NIEŚMIERTELNE PIOSENKI

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Do dzisiaj brzmią doskonale [POSŁUCHAJ]

2024-06-03 14:32

Wszystkie hity zaczynały i zaczynają się w ESCE! Od początku istnienia naszej stacji - nic w tej kwestii się nie zmieniło. A teraz dodatkowo prezentujemy Wam nowości, przez cały piątek, sobotę i niedzielę, tak, byście byli na bieżąco ze świeżynkami od swoich ulubionych gwiazd. Wyjątkowo, nie o nowościach, a o tym, co stare, ponadczasowe i jednocześnie nieustannie dobre. Postanowiliśmy przypomnieć najbardziej kultowe kawałki, które usłyszeliście na naszej antenie między 2005 a 2014 rokiem. Wywołujemy u Was wspomnienia i przypominamy te numery, do których macie największy sentyment!

Muzyka kształtuje ludzi od najmłodszych lat. Według naukowców wpływa pozytywnie na naszą pamięć, podzielność uwagi, czy chociażby wyobraźnię. Kształtuje wrażliwość, emocjonalność i całościowo na rozwój. Pozwala także na uwolnienie i wyładowanie często negatywnych emocji. I trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że piosenka jest dobra na wszystko. Muzyka była i jest praktycznie na każdym kroku naszego życia, dlatego też, z sentymentów wraca się do niektórych utworów. Które ESKOWE hity kształtowały Waszą świadomość? Z pewnością z radością powrócicie do utworu "Turn the Tide" w wersji z 2008 roku. Wspomnienia wywoła u Was również numer zatytułowany "Tocas Miracle", w wersji, za którą odpowiada Fragma! Tych wywołujących wspomnienia kawałków jest naprawdę bardzo dużo!

Nowości Muzyczne 2023 - LISTA: ZAGRANICZNE, POLSKIE, HITY, GORĄCE PREMIERY

Monika wygrała Pensję Prezesa w Radiu ESKA! Posłuchajcie i zobaczcie, jak się cieszyła!

Stare hity ESKI - wspomnienia

Pamiętacie grupę Play&Win? Polacy pokochali ich utwory "Slow Motion" oraz "Only". Zresztą sukcesy odnosił także David Deejay z utworem "Sexy Think", czy "So Bizarre". Hitem był także numer "Morena" od Toma Boxera, "The One" od Sharama, "Do You Really Wanna Know" od Verony, czy "Hymn" od Resource i "Lost", za które odpowiada Lasgo.

Pamiętacie, jak przedpremierowo zaserwowaliśmy Wam utwór "Not Giving Up On Love" od Armina van Buurena i Sophie Ellis-Bextor? Pamiętacie ImprESKI z numerem "I Will Be Here" od Tiesto? Przypomnijcie sobie teraz, kultowe, stare, ale wciąż nieśmiertelne hity ESKI!

Listen on Spreaker.