Celine Dion

i

Autor: Backgrid/East News Stan zdrowia Celine Dion pogorszył się.

Gwiazdy

Stan zdrowia Céline Dion pogorszył się. Rodzina traci nadzieję

2023-12-19 10:11

Céline Dion ponad rok temu ogłosiła, że odwołuje międzynarodową trasę koncertową z powodów zdrowotnych. Piosenkarka postanowiła na jakiś czas zniknąć z show-biznesu, aby skupić się na kuracji. Od tamtej pory jej fani byli zmartwieni. Teraz rodzina podała informację, która ich nie ucieszy. Z Céline jest coraz gorzej.

Céline Dion miała przed sobą występy na stadionach na całym świecie. Miała zaśpiewać m.in. na PGE Narodowym w Warszawie. Niestety choroba pokrzyżowała jej wielki powrót na scenę. - Cierpię na niezwykle rzadką chorobę, tzw. zespół sztywnego człowieka, który dotyka jedną na milion osób. Chociaż dopiero poznajemy to rzadkie schorzenie, to już teraz wiem, że to ono jest przyczyną wszystkich skurczów, które miałam. Niestety, te skurcza wpływają na każdy aspekt mojego codziennego życia, czasami powodując trudności w poruszaniu się i nie pozwalają mi śpiewać w taki sposób, do jakiego jestem przyzwyczajona - poinformowała w grudniu 2022 roku. Przez rok walczyła z chorobą w nadziei, że sytuacja się poprawi. Tak się jednak nie stało. Siostra piosenkarki poinformowała, jak aktualnie wygląda sytuacja. Nie jest dobrze.

Céline Dion wróciła na salony! Jak wygląda teraz słynna wokalistka?

12-letnia następczyni Celine Dion w The Voice Kids

Céline Dion w gorszym stanie

Claudette Dion udzieliła wywiadu dla 7 Jours, w którym zdradziła, że stan zdrowia Céline Dion pogorszył się i wybitna wokalistka traci kontrolę nad własnym ciałem. Okazuje się, że nie może już panować nad własnymi mięśniami. - Serce mi pęka, ponieważ zawsze była zdyscyplinowana. Zawsze ciężko pracowała - dodała siostra gwiazdy.

Céline Dion wróci jeszcze na scenę?

Céline Dion nie traci nadziei, że kiedyś uda jej się wrócić na scenę. Choć stan jej zdrowia jest ciężki, a rokowania nie dają wielu nadziei, piosenkarka wierzy w zdolności lekarzy. Jej siostra zapowiedziała jednak, że jeśli kiedykolwiek to się wydarzy, to na pewno po latach kuracji. Na ten moment nie ma lekarstwa na zespół sztywnego człowieka.