Spring Breakers - Selena Gomez ujawniła fragmenty muzyki z filmu. Posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

2013-03-14 11:20

Spring Breakers to nowy film z udziałem gwiazdek Disneya: Seleny Gomez i Vanessy Hudgens. Występują w nim u boku Jamesa Franco w roli imprezowych dziewczyn, które wpadają w kłopoty... Selena na swym YouTube ujawniła właśnie fragmenty muzyki z filmu - między innymi kawałki Skrillexa. Posłuchaj na Eska.pl!

Spring Breakers to nowy film reżysera Dzieciaków - Harmony'ego Korine z udziałem gwiazdek Disneya: Seleny Gomez i Vanessy Hudgens. Występują w nim u boku Jamesa Franco w roli imprezowych dziewczyn, które wpadają w kłopoty... Spring Breakers w kinach już 5 kwietnia 2013!

Selena na swym YouTube ujawniła właśnie fragmenty muzyki z filmu - między innymi kawałki Skrillexa. Posłuchaj na Eska.pl!

>>> SPRING BREAKERS - muzyka z filmu. Co znajdzie się na soundtracku? [VIDEO]

Spring Breakers: Skrillex - Scary Monsters and Nice SpritesCliff Martinez & Skrillex - Bikinis & Big Booties Y'allSpring Breakers soundtrack - Pretend It's a Video Game Dangeruss with James Franco - Hanging With Da DopeboysCliff Martinez & Skrillex - Rise And Shine Little Bitchal

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze