Spotkaj się z Sebastianem Rutkowskim! Zobacz na Eska.pl Used w wykonaniu Sebastiana [VIDEO]

2013-02-07 9:25

Sebastian Rutkowski zaprasza fanów na spotkanie w Poznaniu! Jeżeli będziecie w tym mieście w piątek 08.02.2013, wokalista będzie na was czekał w centrum handlowym Stary Browar. Zobacz Used Sebastiana Rutkowskiego.

Chcesz spotkać się z Sebastianem Rutkowskim? Najbliższa taka okazja już w piątek 07.02.2013 w poznańskim Starym Browarze. Będzie to doskonała okazja do rozmowy z wokalistą, otrzymania autografu, a może nawet wspólnego śpiewania! Sebastian zaprasza wszystkich fanów za pośrednictwem Facebooka.

Obiecałem Wam info o tym gdzie będzie się można ze mną spotkać w piątek w Poznaniu i teraz mogę Wam napisać, że można się będzie ze mną zobaczyć w Starym Browarze około 18:00 w nowej części koło Multikina :) -
napisał wokalista.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Sebastianem Rutkowskim

Sebastian Rutkowski znany jest z hitu Used, który nagrał z portugalskim raperem TZ. Zadebiutował w programie Must Be The Music. Wokalista był gościem videoczatu Eska.pl, gdzie opowiedział o muzycznych planach na przyszłość oraz marzeniach!

Zobacz Used - Sebastian Rutkowski ft. TZNie czytałeś jeszcze?


Lili - Enej promuje kolejny singiel i klip!


EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze