Spotify: nowości. Playlisty jeszcze bliższe polskim użytkownikom

2017-10-25 15:52
Spotify: nowości. Playlisty jeszcze bliższe polskim użytkownikom
Autor: Fot. Spotify materiały prasowe

Nowości na Spotify - już 24 października serwis Spotify ruszył z playlistami specjalnie dedykowanymi polskim użytkownikom – wszystko po to, aby dać im jak najlepsze muzyczne doświadczenie.

Wszystkie playlisty są stworzone specjalnie z myślą o polskich fanach muzyki, ze szczególną uwagą poświęconą gatunkom muzycznym cieszącym się w Polsce największą popularnością. Dla polskich fanów rocka, Spotify przygotowało playlisty takie jak Tylko Polski Rock, czyli w 100% polską playlistę, na której znajdą się najlepsze rockowe utwory. Użytkownicy z bardziej klasycznymi upodobaniami z pewnością docenią Polski Rock: Legendy inspirujące zestawienie klasyków, które zdefiniowały polską scenę rockową.

Dla fanów zagranicznych artystów Spotify przygotowało playlistę Rockowe hymny, na której znajdą się reprezentanci ciężkiego brzmienia z całego świata. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy mocniejszej muzyki, sięgając po playlistę Królowie Metalu, którą Spotify dedykuje polskim fanom metalu. Podobnie jak globalne playlisty, te dedykowane polskim użytkownikom będą dostępne z poziomu zakładki Przeglądaj w sekcji Gatunki i nastroje.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze