Spice Girls wydadzą nową piosenkę. Tak, usłyszymy Victorię Beckham!

Spice Girls
Autor: Julian Makey / Rex Features/EAST NEWS

Ciężko w to uwierzyć, ale największy hit girlsbandu Spice Girls kończy w tym roku 25 lat! Z tej okazji wokalistki przygotowały specjalną niespodziankę dla fanów kawałka Wannabe. Już niebawem do sprzedaży trafi specjalne wydawnictwo, na którym znajdzie się nowa, niepublikowana dotąd piosenka. Co najważniejsze dla wszystkich wielbicieli grupy, usłyszymy w niej Victorię Beckham.

Spice Girls - nowa piosenka kulowego zespołu ukaże się już niebawem! Musimy jednak na wstępie ostudzić entuzjazm wszystkich fanów legendarnych Spajsetek. Premierowa kompozycja nie będzie efektem niedawnej pracy dziewczyn w studiu nagraniowym, ani też zapowiedzią ich kolejnego albumu studyjnego. Zatytułowany Feed Your Love to prezent, jaki członkinie girlsbandu przygotowały z okazji 25. urodzin największego hitu w ich repertuarze, czyli singla Wannabe. Utwór Wannabe otworzył wrota do wielkiej kariery pięciu wokalistkom: Victorii Beckham, Mel B, Melanie C, Geri Halliwell oraz Emmie Bunton i zapoczątkował światowe szaleństwo. Spice Girls do dziś uchodzą za najpopularniejszy girlsband w historii muzyki, mimo że nie wydały żadnego krążka od 2000 roku.

W 2019 roku Spice Girls połączyły siły i wyruszyły w trasę koncertową. Na scenie nie pojawiła się jednak Victoria Beckham, która skupia się na budowaniu swojego modowego imperium. Tym większa jest radość fanów na premierowy utwór, w którym usłyszymy słynną Posh Spice. 

Spice Girls - nowa piosenka

Niepublikowany dotąd utwór Feed Your Love do serwisów cyfrowych trafi już 9 lipca. Dwa tygodnie później w sprzedaży ukaże się limitowany krążek Wannabe 25 w wersji płyty winylowej i kasety, dzięki czemu wszyscy fani Spajsetek będą mogli poczuć się, jakby znowu żyli w latach 90., kiedy to dziewczyny odnosiły największe sukcesy. 

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze