Sopot Festival 2022 - kim są Martin Lange? Duet walczy o Bursztynowego Słowika!

2022-08-17 12:43
Martin Lange
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Sopot Festival 2022 cały czas trwa. Drugiego dnia widzowie usłyszą nie tylko największe taneczne przeboje, ale również zdecydują, kto otrzyma Bursztynowego Słowika. O cenną statuetkę walczy między innymi duet Martin Lange. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o artystach tworzących grupę. Ich muzyczne portfolio jest bardzo bogate!

Martin Lange to duet, o którym nie bez powodu mówi się jako o objawieniach polskiej sceny muzycznej 2021 roku. Piosenki takie jak Kłamiesz czy Oddychaj spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem słuchaczy w całej Polsce, czego dowodem jest uwzględnienie ich w walce o Bursztynowego Słowika podczas Sopot Festival 2022. O prestiżowe trofeum, które w przeszłości powędrowało w ręce takich artystów jak Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny czy Piotr Kupicha z zespołu Feel, powalczą w tym roku m.in. Michał Szpak oraz znany z programu The Voice of Poland Wiktor Dyduła. Jak widać, artyści tworzący Martin Lange mają sporą konkurencję. Bez względu na wyniki występ na sopockiej publiczności to dla nich wielkie wyróżnienie. Co wiemy o Michale Lange i Marcinie Makowcu, którzy tworzą muzyczny duet?

Sopot Festival 2022 - kto wystąpi 17 sierpnia? Drugi dzień festiwalu

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Kim są Martin Lange?

Chociaż na rynku muzycznym jako duet zadebiutowali stosunkowo niedawno, bo w 2021 roku, trudno mówić o nich jako o debiutantach. Michał Lange i Marcin Makowiec mają na swoim koncie współprace z największymi polskimi gwiazdami muzyki, m.in. z Reni Jusis czy Michałem Szpakiem, z którym powalczą o tę samą statuetkę. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów Martin Lange oddali w ręce fanów debiutancki krążek zatytułowany Kontrasty. To z niego pochodzi hit Kłamiesz.

Sonda
Będziesz oglądać tegoroczną edycję Top of the Top Sopot Festival?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze